شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴
یک فعال اجتماعی :
زیدوندی با بیان اینکه ثروت در خوزستان زیاد است اما امکانات رفاهی قابل قبول و در خور شان مردم نیست، گفت: استان خوزستان به لحاظ داشته‌ها بسیار توانمند و پتانسیل‌های این استان در زمینه‌های مختلف بسیار بالا است اما سطح رفاه مردم در خوزستان بسیار پایین است.

حسین زیدوندی کارشناس ارشد جغرافیا و عملیات شرکت نفت و از اعضای فعال و مشاور عالی انجمن صلح و سازش اقوام استان خوزستان در جمع برخی از بزرگان طوایف عرب اهواز  با اشاره به اینکه استان خوزستان با ۱۴ و سه دهم تولید ناخالص ملی بعد از تهران رتبه دوم تولید ناخالص ملی را دارد گفت: متاسفانه مردم استان خوزستان نتوانستند بهره لازم را از زیرساخت های استان را ببرند.

این فعال اجتماعی  ادامه داد: علت اصلی این مشکلات و عقب افتادگی استان را باید به کیفیت انتخاب نمایندگان مردم در نهادهای مانند مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا جستجو کرد.  سال ۵۹ از نظر برخورداری و رفاهی بعد از تهران ، استان دوم در کشور بودیم. بعد از جنگ و در دوران سازندگی انتظار داشتیم به همان رتبه دوم برسیم ولی رتبه ۲۰ام را کسب کردیم. استان های مانند یزد و  اصفهان توانستند فعل خواستن را بدرستی اجرایی کنند.

زیدوندی با بیان اینکه ثروت در خوزستان زیاد است اما امکانات رفاهی قابل قبول و در خور شان مردم نیست، گفت: استان خوزستان به لحاظ داشته‌ها بسیار توانمند و پتانسیل‌های این استان در زمینه‌های مختلف بسیار بالا است اما سطح رفاه مردم در خوزستان بسیار پایین است باید به سمتی برویم که بتوانیم نماینده های قوی و‌کارآمد برای پارلمان شهر انتخاب کنیم. 

این فعال اجتماعی با بیان اینکه مشکلات شهری قابل حل شدن است گفت: با انتخابات درست و‌ منطقی می توان به این معظلات شهری پایان داد.باید شاخص های توسعه و برخوردداری از رفاه و ارتقای کیفیت زندگی را در شان مردم استان برسانیم. این مهم با همت و اراده شهروندان شدنی است. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار