شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۶۰۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶
استاندار خوزستان گفت: مردم غیور و همیشه در صحنه استان را دعوت می کنم که همچون دوره های مختلف در انتخابات حضور پرشور داشته باشند.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان ، قاسم سلیمانی دشتکی بیان کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داریم، به اطلاع مردم عزیز استان میرسانم که نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی متکی بر رای و همراه با مردم است و در تمام صحنه‌ها مردم اساس نظام را تشکیل دادند.

سلیمانی افزود: هم در پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران و هم در هشت سال دفاع مقدس تداوم و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و حضور مردم در صحنه یک اصل بوده است و پشتوانه اصلی نظام محسوب می‌ شود.

استاندار خوزستان بیان کرد: امام خمینی (ره) اعتقاد قوی به نقش مردم در سرنوشت خودشان داشت به صورتی که ۲روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی بر خلاف عرف معمول دنیا که اگر انقلابی می‌شد چندین سال طول می کشید تا مقدمات انتخابات برگزار شود ،امام دستور تشکیل مجلس خبرگان  وتدوین قانون اساسی را صادر فرمودند و ۱۲ فروردین سال ۵۸ با وجود اینکه خبرگان منتخبان مردم بودند و معمولا مصوبات مجلسی که منتخب مردم باشد قانونی خواهد بود اما باز امام دستور دادند که حتماً مصوبات به رای مردم گذاشته شود و رفراندم برگزار شود.

سلیمانی ادامه داد: پس از آن تقریبا هر یک سال و نیم یک انتخابات داشتیم و همیشه به رای مردم رجوع  می کردیم و مردم هم پای انقلاب خودشان ایستادند و به شدت نظام خود را حفاظت و تقویت کردند؛ در مسائل نظام جمهوری اسلامی بالاخره قهر و آشتی هایی وجود داشت اما مردم هیچگاه با نظام و تمامیت ارضی کشور قهر نکردند.

استاندار خوزستان بیان کرد: هر وقت مردم به میزان کم در صحنه حضور داشته باشند طمع دشمنان و استعمار زیاد می شود و مشکلات متعددی برای نظام و تمامیت ارضی کشور ایجاد می کنند.

سلیمانی اظهار داشت: از مردم شریف، عزیز و انقلابی استان خوزستان دعوت می کنم با شور و شوق پای صندوق‌های رای آمده و کاندیدای مورد نظر خود را هم در ریاست جمهوری و هم در شوراها انتخاب نمایند و ما به عنوان مسئولان اجرایی و خدمتگزاران مردم تضمین می کنیم، امنیت و سلامت انتخابات محقق شود چون رای مردم را حق الناس دانسته و دفاع از حق الناس را وظیفه خود می دانیم و انشالله همگی با شور و شوق و علاقه پای صندوق رای آمده و انتخابات پرشوری را شاهد باشیم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه امسال برگزار می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار