اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: سومین جشنواره ملی استند آپ کمدی با موضوع آزاد در آذر ماه سال جاری در شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد.
محمد جوروند با اعلام این خبر گفت: سومین جشنواره ملی استند آپ کمدی با موضوع آزاد در آذر ماه سال جاری در شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد. 
  
وی هدف از برگزاری این جشنواره را، کشف و استعداد یابی در زمینه ی بداهه گویی و برقراری ارتباط با مخاطب بوسیله ی زبان و بدن ،ایجاد بستر مناسب جهت رشد و ارتقای ژانر طنز با توجه به تاثیر شگرف آن در توسعه ی فرهنگی و اجتماعی جامعه ،تجلیل از پدید آورندگان آثار فاخر در زمینه ی استند آپ کمدی ،ایجاد شور و نشاط اجتماعی با توجه به تاثیر شگرف نشاط در بالندگی و امید به زندگی در بشر عنوان کرد. 
  
 جوروند افزود: مهلت ارسال آثار تا پایان آبان ماه سال ٩٨ و برگزاری جشنواره  در نیمه دوم آذرماه سال جاری خواهد بود. 
  
 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ضمن اشاره به شرایط شرکت در دومین جشنواره ملی استند آپ کمدی گفت: هر اجرا باید بر لوح فشرده ثبت و به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد، آثار با مشخصات کامل شرکت‌کننده از جمله، نام و نام خانوادگی، سن، تحصیلات، آدرس کامل و تلفن ارسال شود همچنین منتخبین متعهد می‌گردند تا اجرای خود را در شهر میزبان با شرایطی که دبیرخانه تشخیص و اعلام می‌نماید برای عموم به نمایش بگذارد. 
  
وی اظهار کرد: دبیرخانه جشنواره به جز آثاری که هیات داوران مشخص می‌کنند، بخش آراء مردمی را نیز برای انتخاب بهترین اجرا لحاظ خواهد کرد و دبیرخانه این جشنواره در روزهای برگزاری جشنواره با حضور هنرمندان نام اشنای عرصه طنز کشور اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی به صورت رایگان خواهد کرد. 
  
جوروند گفت: دبیرخانه جشنواره از پذیرفتن آثار شرکت کنندگان زیر ١٥ سال معذور است و آثاری که بعداز زمان مقرر به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌شوند در این جشنواره شرکت داده نخواهند شد. زمان آثار ارسالی می بایست حداکثر ١٠ دقیقه باشد و قصه ، نمایش و پیام  اجرا در داوری و انتخاب ، تاثیر گذار خواهد بود  . 
  
وی افزود: دبیرخانه جشنواره از تعدادی از افراد که بنا به رای داوران حائز رتبه می‌گردند دعوت به عمل آورده و در روز اختتامیه از میان آنان برگزیدگان نهایی را مشخص و با لوح سپاس و جوایز نقدی از آنان تقدیر خواهد نمود. 
  
 حضور برگزیدگان در مراسم اختتامیه الزامیست و عدم حضور برگزیده انصراف از جشنواره تلقی خواهد شد .ضمناً نتایج نهایی در حین اجرا در اختتامیه مشخص و اعلام می گردد.  
  
جوایز برگزیدگان در هر بخش: نفر اول ٥٠/٠٠٠/٠٠٠ ریال، نفردوم ٣٠/٠٠٠/٠٠ ریال، نفر سوم ٢٠/٠٠٠/٠٠٠ ریال. همچنین جایزه آراء مردمی برای اثر برگزیده  ١٠/٠٠٠/٠٠٠ ریال است. 
  
علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره می‌توانند به آدرس دبیرخانه: خوزستان، شوشتر، میدان غدیر، اداره فرهنگ وارشاداسلامی، دبیرخانه  دومین جشنواره ملی  استند آپ کمدی مراجعه کنند و یا با تلفن‌های زیر تماس بگیرند.
  
تلفن: ٣٦٢٢٠٨٨٤  (٠٦١)، دور نگار:  ٦٢٢٥٠٠٠ ٠٦١٣، هماهنگی:  ٠٩١٦٩٠٧٤٥٠٨ - ٠٩١٦٦٠٩٢٣٥٢

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار