اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۱۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان عنوان کرد:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرستان های شمال استان مانند دزفول دارای شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاری در صنایع میان دستی و پایین دستی بویژه کشاورزی هستند‌.
 
شوشان: اخلاق محمدیان در نشست با اعضای هیئت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی شماره یک دزفول اظهار کرد: اساسی ترین وظیفه سازمانی ما فراهم نمودن زیرساخت های مورد نیاز برای ورود یک صنعتگر به حوزه صنایع کوچک و متوسط است که خوشبختانه ۴ شهرک و ۱ ناحیه صنعتی واقع در شهرستان دزفول دارای امکانات مناسبی هستند. 
 
وی با اشاره به مسائل زیست محیطی چند واحد فعال در شهرک صنعتی شماره ۱ دزفول بر لزوم بررسی و ریشه یابی این مشکلات تاکید کرد و افزود: توجه به محیط زیست و صیانت از آن بسیار مهم است و این اهمیت در حوزه صنعت دوچندان می باشد لذا هر اقدامی شرکت در این زمینه بتواند  خواهد داد و در نشست آتی سعی می کنیم از نقطه نظرات مدیرکل محیط زیست خوزستان نیز در این زمینه استفاده نماییم. 
 
محمدیان با تصریح بر نقش قابل توجه شرکت های خدماتی در بخش مدیریت امور شهرک‌های صنعتی عنوان کرد: بدون شک اعضای شرکت خدماتی که خود از صنعتگران مجرب و متعهد هستند بیش از هر شخصی به فرصت ها و تهدیدهای موجود در عرصه صنایع کوچک آشنا هستند و این ظرفیت بسیار مناسبی برای بخش دولتی و خصوصی است، تصمیم سازی های شرکت های خدماتی می تواند بستری بر مبنای تعامل و همفکری و آشنایی با نکات راهبردی جهت تصمیم گیری ها فراهم سازد. 
 
محمدیان در خصوص اهداف برگزاری نشست های مشترک شرکت خدماتی بیان داشت : بیان انتظارات متقابل ، به تعامل رسیدن در سرفصل مشترک کاری و ایفای نقش سازنده در قانون از اهداف برگزاری این نشست ها است .
 
در ادامه مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی شماره یک دزفول گزارشی از منابع درآمدی شرکت و هزینه های شرکت خدماتی را ارائه کرد و ضمن اشاره به مشکلات موجود شامل کاهش منابع درآمدی و افزایش هزینه ها به بیان راهکارهای کسب و به دست اوردن منابع پایدار پرداخت .
 
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان خاطر نشان کرد : شهرک ها و نواحی صنعتی دزفول فضای مناسبی برای کسب و کار دارد و در حال حاضر با استقرار 153 واحد صنعتی به  بهره برداری رسیده و 1866 نفر مشغول به کار است . 
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار