شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۳۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
سرپرست مدیریت تعميرات مناطق نفتخیز جنوب خبر داد:

سرپرست مدیریت تعميرات تجهيزات صنعتي و ماشين آلات فرآيندی از بازسازی و تعمیر اساسی یک دستگاه از توربین‌های گازی تلمبه خانه گوره خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهندس همایون داودی فیل‌آبادی گفت: اين توربين از نوع وركسپور است كه بازسازی و مونتاژ آن بدون استفاده از دانش فنی کارخانه سازنده و با بهره‌گیری از توانمندی و تجربه متخصصان اين مدیریت در کارگاه مرکزی اهواز انجام شد.

وی ادامه داد: این نوع توربین‌ شامل مولد گاز داغ و توربین نیرو است و هر کدام شامل دو بخش بدنه‌ها و روتورها است که عملیات بازسازی و تعمیرات اساسی این بخش‌ها و مونتاژ نهایی توربین با استفاده از قطعات يدكی ساخت شرکت‌های توانمند داخلی، امکانات موجود کارگاهی و تجربه و دانش فنی کارکنان، با كيفيت بالا محقق شد.

مهندس داودی گفت: در این تعمیرات کمپرسور هوا، کمپرسور توربین و پوسته میانی، توربین نیرو، روتور مولد گاز داغ مطابق استانداردهای فنی بازسازی و مونتاژ شد. 

سرپرست مدیریت تعميرات تجهيزات صنعتی و ماشين آلات فرآيندی خاطرنشان ساخت: توربین‌های گازی ورکسپور، از جمله توربین‌هایی  هستند که از چندین دهه قبل در تلمبه خانه نفت گوره مشغول به کاراند که تعمیرات اساسی آنها به طور دوره‌ای توسط این مدیریت انجام می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار