اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۸۴۶۶
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳

مراسم بزرگداشت حجت الاسلام سید محسن شفیعی با حضور معاون اول رئیس‌جمهور در حسینیه ثارالله شهرستان دزفول برگزار شد.

به‌ گزارش ایسنا، جمعه‌شب ۵ فروردین‌ ۱۴۰۱ مراسم بزرگداشت حجت الاسلام سید محسن شفیعی نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان خوزستان با حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهور، رییس دانشگاه جندی شاپور اهواز، فرماندار، امام جمعه و رییس شوای شهر شهرستان دزفول و پدر و فرزند ایشان و جمعی دیگر از مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در حسینه ثارالله شهرستان دزفول برگزار شد. 

 محمد مخبر معاون اول رییس‌ جمهور در حاشیه مراسم در مورد مرحوم حجت اسلام والمسلمین سید محسن شفیعی اظهار کرد: ایشان شخصیت ممتازی در استان داشت و با روحیه بسیار بالا ارتباط خوبی با مردم و دانشجویان داشت و به آنها رسیدگی می کرد. 

به گزارش ایسنا،  همچنین خسرو پناه امام جمعه موقت دزفول طی سخنرانی گفت: از خصوصیات منحصر به فرد مرحوم حجت الاسلام سید محسن شفیعی مردم داری ایشان بود. 

خسرو پناه ادامه داد: ایشان سی سال امام جماعت مسجدی را عهده دار بود و بعد از نماز نیز در میان مردم می نشست و به مشکلاتشان گوش می کرد و به آنها رسیدگی می کرد.

وی افزود: حجت الاسلام سید محسن شفیعی در هر کدام از جلساتی که می رفت هیچگونه حق ماموریتی نمی گرفت که نمونه این حرکت را ما در شهید مقاومت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی دیده بودیم.

گفتنی است این مراسم با مرثیه خوانی حاج صادق آهنگران پایان یافت. 


نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار