اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۸۶۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴
با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان برگزار شد؛

آیین تودیع و معارفه نمایندگان سابق و جدید ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی خوزستان با حضور امام جمعه اهواز و مدیر کل دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی، آیین  تکریم و معارفه‌ی نمایندگان سابق و جدید ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی، نماینده ولی فقیه در خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین روح الله رحمانی مهر، مدیرکل دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، خدارحم امیری‌زاده، رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در این مراسم به جایگاه و نقش مهم وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: امروز یکی از اولویت‌های مهم مردم، معیشت آنها است و بخش اعظمی از تأمین معیشت مردم توسط جهاد کشاورزی صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: دشمن سعی دارد مردم را از نظام ناامید کند که بخش عظیمی از امید‌آفرینی به تأمین معیشت باز می‌گردد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد به وظیفه سازمان جهاد کشاورزی در نظارت بر قیمت‌های بازار اشاره و تأکید کرد‌: نظارت‌ بر قیمت‌ها همواره باید دقیق باشد به ویژه نظارت بر ذبح دام و طیور مسأله مهمی است که باید به درستی صورت گیرد.

در این مراسم همچنین مدیرکل دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی گفت: حضور جهادگران در دوران هشت سال دفاع مقدس با عنوان سنگرسازان بی سنگر برگ زرینی در تاریخ انقلاب به ثبت رسیده است.

حجت الاسلام والمسلمین رحمانی مهر افزود: امروز نیز نقش جهاد کشاورزی مانند آن دوران بسیار حساس و ارزشمند است؛ چون نزدیک به ۸۰ درصد از مدیریت سفره‌های مردم در دستان توانمند آنان می‌باشد؛ از این رو باید در مسیر ایجاد رفاه عمومی اقدام کرد.

وی ادامه داد: سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال به نقش مهم جهاد کشاورزی در عرصه معیشت مردم اشاره داشت و اگر سخنان ایشان محقق شود در جنگ اقتصادی کنونی پیروز خواهیم شد.

حجت الاسلام والمسلمین رحمانی مهر به ارائه تسهیلات از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی جهت ترویج فرهنگ فرزندآوری و ازدواج اشاره و تصریح کرد: این تسهیلات به زودی به ادارات کل تابعه استان‌ها نیز اعطا خواهد شد.

در این مراسم از زحمات حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آفرین آباده، نماینده پیشین ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین عبدالمیر رجب پور به این سمت منصوب گردید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار