اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۱۰۳۱۹
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز دهه کرامت اجتماع بزرگ بانوان و دختران اهوازی با شعار "بانوان و دختران ایرانی طلایه داران ساخت صحن عقیله بنی هاشم زینب کبری(س)" در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.
شوشان ـ حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمودموسوی رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در این اجتماع که جمع کثیری از بانوان و دختران حضور داشته اند طی سخنانی ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت گفت ؛ مردم استان خوزستان در کنار سایر استان ها عهده دار توسعه حرم امام حسین(ع) با ساخت صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) و توسعه حرم حضرت ابالفضل(ع) با ساخت صحن ام البنین(س) می باشند .
موسوی افزود؛ پروژه های بازسازی و توسعه عتبات مقدسه تماماً در جهت رفاه و آسایش حال زائرین در حال انجام است .

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان  گفت؛ مردم استان خوزستان به ویژه بانوان و دختران ما اگر هر نفر در سال 12500 تومان در این کار پر خیر و برکت مشارکت کنند بخش بزرگی از این پروژه ها خصوصاً پروژه توسعه حرم امام حسین(ع) که با ساخت صحن عقیله بنی هاشم دست اقدام است به انجام می رسد .

موسوی در خصوص بازسازی نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب(س) نیز افزود؛ حرم حضرت زینب(س) در جریان هجوم تروریست های تکفیری آسیب های جدی دیده بود که با همت و پشتیبانی شما بانوان خوزستانی و توسط استادکاران اعزامی از استان،  این حرم مطهر به طور کامل بازسازی و نوسازی شد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار