شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۲۸۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹
افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی خوزستان؛
امسال تعداد شرکت کنندگان و غرفه های این نمایشگاه نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و علیرغم اینکه سال گذشته شرایط بدتری برای صنعت به وجود آمد
 غلامرضا سلیمانی امروز، 14 آذرماه ضمن افتتاح و در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همچنین امیدواریم پس از تحریم شرایط بین‌المللی نیز بهبود پیدا کند و شرایط صنایع نیز بهبود یابد.
 
وی افزود: امسال تعداد شرکت کنندگان و غرفه های این نمایشگاه نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و علیرغم اینکه سال گذشته شرایط بدتری برای صنعت به وجود آمد اما کیفیت غرفه‌های امسال بیشتر شده است.
 
سلیمانی با اشاره به نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: در استان فعالیت‌های جدید و خوبی به ویژه در حوزه اختراعات و نوآوری انجام شده و تقاضای ما این است که صنایع به سمت نوآوری و خلاقیت بروند تا از این طریق توسعه و ارتقا پیدا کنند و قیمت‌ها کاهش یابند و بتوانند در بازار رقابت کنند.
 
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد: از مسئولان استان نیز تقاضا می‌شود تا آنجا که می‌توانند در این شرایط که صنعت دچار مشکل است، ساختارهایی در نظر بگیرند تا کارها تسهیل شود؛ ما نمی‌خواهیم که مثلا در بازار دخالت کنند اما شرایط را به گونه‌ای تسهیل کنند و این اقدامات در ایجاد رقابت بین صنایع تاثیرگذار است.
  
 پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صنعتی، خدمات فنی و مهندسی استان خوزستان با تعداد 155 شرکت تولیدی با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان افتتاح شد.
 
این نمایشگاه که با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان و شرکت نمایشگاه بین المللی خوزستان در فضایی به مساحت 4 هزار متر مربع برگزار شده است، از 14 تا 17 آذرماه برپا خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 15 تا 21 هر شب از این نمایشگاه دیدن کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار