اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
شهردار اهواز خبر داد:
شهردار اهواز از بهره برداری از پروژه های در حال ساخت شهری در آینده نزدیک خبر داد.


شوشان: امروز سه شنبه (۱۴ آبان ماه) موسی شاعری در بازدیدی که به همراه استاندار خوزستان، فرماندار اهواز، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های شهری داشت، گفت: پیش بینی می کنیم تمام پروژه هایی که از آن ها بازدید به عمل آمد تابستان سال آینده به بهره برداری برسند.

وی افزود: حضور میدانی استاندار و سایر مسئولین در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری باعث می شود از نزدیک با وضعیت این پروژه ها رو به رو شده و در تسریع روند این پروژه ها به ما کمک کنند.

شهردار اهواز در مورد روند تکمیل پروژه های عمرانی اذعان داشت: پروژه های شهرداری با سرعت خوبی در حال پیشروی بوده و در بعضی موارد نیاز به هماهنگی و همکاری دستگاه های دیگر است.

شاعری از کلنگ زنی بزرگترین تقاطع غیر همسطح در اهواز خبر داد و گفت: کلنگ این تقاطع غیر همسطح در هفته های آینده در میدان دانشگاه اهواز به زمین می خورد.

وی در مورد به ثمر رسیدن پروژه های عمرانی اهواز که از آن ها بازدید به عمل آمد خاطر نشان کرد: تکمیل این پروژه‌ها کمک بزرگی به توسعه شهر اهواز می کند.

شهردار اهواز در مورد پارک‌های ساحلی و فضای سبز شهری تشریح کرد: طراحی های مربوطه برای توسعه فضاهای سبز کلانشهر اهواز با حضور کاشناسان و مشاوران در حال انجام است.

شاعری در خصوص آب گرفتگی‌ هایی که بر اثر بارندگی اخیر رخ داده بود بیان کرد: همکاری خوبی بین شرکت آب و فاضلاب و شهرداری اهواز صورت گرفته و در بارندگی اخیر شاهد این همبستگی بودیم.

شهردار اهواز با اشاره به وضعیتی که معابر پس از بارندگی در سال های گذشته داشتند تصریح کرد: در بحث کنترل آب گرفتگی ها در مقایسه با سال های گذشته، امسال وضعیت بهتری خواهیم داشت.

شاعری در مورد اقدامات شهرداری برای کنترل آب های سطحی اعلام کرد: بازآماد ایستگاه ها، لایروبی کردن، لوله گذاری و تقویت بعضی از ایستگاه ها قبل از فصل بارندگی، باعث شد تا امسال شرایط مطلوب تری داشته باشیم.

در این بازدید از پروژه های؛ تقاطع غیر همسطح جانباز (زردشت)، زیرسازی آسفالت منطقه عین ۲، احداث جاده ساحلی از حد فاصل استخر‌ موج‌ کوروش به سمت تاسیسات نفتی و پل نهم اهواز بازدید به‌ عمل آمد.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار