شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۲۳۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
شوشان - عبدالرحمن نیک سرشت :
بهمن فرخ پیام یکی از سهامداران شرکت لوله سازی خوزستان در دادخواهی خود تحت عنوان یک ظلم آشکار از حضرت آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضاییه  استدعای عاجزانه نموده است که بداد کارخانه ی لوله سازی خوزستان برسید ، او در این دادخواهی آورده است، عده ای بمانند،  لاشخور  بجان کارخانه لوله سازی خوزستان که روزی محل اشتغال ۶۰۰ کارگر و کارمند و نیز  دومین کارخانه در سطح خاورمیانه(تولید لوله های چدنی بدون درز) بوده است، حمله ور شده اند، که متاسفانه بدلیل ضعف مدیریت، امروز  شاهد قطعه قطعه شدن آن توسط افراد منافع طلب می‌باشیم .

بهمن فرخ پیام در فراز میانی این دادخواهی نوشت: نه تنها تمامی تجهیزات آن توسط این افراد به قیمت آهن قراضه فروخته شده است، بلکه در حال حاضر شجاعانه و در روز روشن درحال تخریب سوله های آن (۴۵هزارمتر)می‌باشند. جای بسی تعجب است که استانداری و نهادهای نظارتی چگونه شاهد قلع و قمع این کارخانه می‌باشند و هیچ مخالفتی از خود  نشان نمی دهند بسیار شبهه ناک است !

بهمن فرخ پیام در بخش دیگر دادخواهی خود، مدعی شده است که این چه مافیایی است که پشت این قضیه وجود دارد.!؟ که یک نفر هم اعتراض نمی کند بنده بعنوان یک سرمایه گذار و سهامدار مدتی  است که در مخالفت با تخریب کارخانه در جنگ و جدال هستم ولی هیچ موفقیتی در جلوگیری از تخریب کارخانه که حق مسلم مردم  استان خوزستان است، نشده ام به تمام مراجع جهت پیگیری مراجعه ولی متاسفانه کماکان بدر بسته خورده ام .

بهمن فرخ پیام، آخرالامر خطاب به حضرت آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه نوشت : شاهد هستیم و بسیار خوشحال از اینکه درهر استانی حضور پیدا کرده اید که این مایه دلگرمی صنعت گران و تولید کنندگان و وحشت بدل منافع جویان که چون لاشخورانی افتاده اند بجان صنعت نیمه جان کشورعزیزمان و همچنین مایه وحشت دردل تمامی متخلفین وحامیان این افراد معلوم الحال شده اید امثال صنایع نساجی و الکترونیک رشت و ... که با اقدام قاطعانه جنابعالی، احیا وبه چرخه صنعت بازگشتند متاسفانه پیام مقام معظم رهبری ونامگذاری امسال بعنوان تولید، اشتغال زایی ها و موانع زدایی ها و تاکیدات حضرتعالی درجلسات شورای‌عالی و در تمامی سخنرانی ها و سفرهای استانی تاثیری بر جلوگیری از این اقدام ناشایست و منفعت طلبانه برخی ازحضرات ذی نفوذ نگردیده ، لذا استدعا دارم با حضور خود و یا اعزام نماینده ویژه، بداد این کارخانه که امروز  با دوهزار میلیاردتومان هم  قابل احداث نیست، برسید قبل از اینکه زمین های کارخانه (۲۲هکتار) نیز که هدف نهایی این سود جویان می‌باشد، به حراج گذاشته شود. انشاءالله با حضور سبز  خود و بر خورد با متخلفین و حامیان متخلفین  طعم شیرین عدالت را مردم مظلوم خوزستان با پوست و گوشت خود لمس نمایند و موجبات امیدواری و دلگرمی برای مردم و رعب و وحشت در دل متخلفین  فراهم شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار