شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
۱۹۶ نفر از پرسنل حراست و قسمت اداری جهاد کشاورزی خوزستان به دنبال دریافت نامه پایان کار خود تا آخر همین ماه برای پیگیری و لغو این دستور مقابل ساختمان استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

امروز یکشنبه ۲۲ فروردین‌ماه تعدادی از پرسنل حراست و قسمت اداری جهاد کشاورزی خوزستان به دنبال دریافت نامه پایان کار خود برای پیگیری و لغو این دستور مقابل ساختمان استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

یکی از کارکنان حراست به خبرنگار ایلنا گفت: حدود ۱۹۶ نفر از پرسنلی که نامه پایان کار خود را دریافت کرده‌اند ۲ تا ۱۵ سال سابقه کار دارند و بعد از سال‌ها کار نامه پایان کار برای ما صادر شده است.

وی ادامه داد: به ما‌ گفته شد شما نیروی پیمانکاری هستید و قرارداد جدیدی با پیمانکار جدید بسته نشده تا شما در کار خود بمانید، در صورتی که ما از طریق پیمانکار مشغول به کار نشدیم و از طریق خود سازمان وارد کار شدیم و بعد از آن زیر نظر پیمانکار قرار گرفتیم.

این نیروی حراستی با بیان اینکه بهانه آنها برای صدور نامه پایان کار ۱۹۶ نفر در آخر همین‌ ماه کمبود بودجه است، افزود: در طول سالیانی که  به‌صورت شبانه‌روزی کار کردیم از کمترین مرخصی و امکانات برخوردار بودیم .

وی می‌گوید: در چند مدت اخیر نیروهای زیادی بازنشسته شده‌اند، چرا باید ما را اخراج کنند؟ ما هرساله مراحل گزینش را نیز طی می‌کردیم.

این نیروی حراستی در پایان با اشاره به دریافت حقوق کمتر از قانون کار در این سال‌ها، عنوان کرد: اضافه کار، حق شیفت، حق لباس و نظیر آن نیز در طول این سال‌ها نیز به ما تعلق نگرفت و از حداقل حقوق برخوردار بودیم.

1

3

4

5


نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار