شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
استاندار خوزستان؛
قاسم سلیمانی دشتکی گفت: استان خوزستان با وجود اینکه سراسر از منابع غنی هست، اما نیاز به مدیریت دارد. مدیران باید پاسخگو باشند و به دنبال منابع باشند نه اینکه چشم انتظار بودجه باشند باید خود وارد میدان شده و برای تامین منابع مورد نیاز اقدام کنند.

به گزارش شوشان در نشستی که با حضور استاندار خوزستان، معاون سیاسی و اجتماعی استان، مدیرکل ارشاد اسلامی خوزستان و اعضای هئیت مدیره و مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان برگزار شد، قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار خوزستان عنوان کرد: استان خوزستان با وجود اینکه سراسر از منابع غنی هست، اما نیاز به مدیریت دارد، تا زمانیکه در استان هستم حتی یک روزهم باشد کارها را انجام خواهم داد.

سلیمانی دشتکی افزود: مسائل و مشکلات استان کم نیستند و زمانیکه در استان مسئولت قبول کردم تلاش کردیم تا خیلی از پروژه های عقب افتاده عمرانی را پیش ببریم تا بخشی از مشکلات برطرف شوند.

استاندار خوزستان ادامه داد: مسئله اصلی در استان خوزستان بحث مدیریت است، سیستم های مدیریتی و برخی مدیران در استان در حیطه کاری خود تخصص مرتبط ندارند یا از بخش ها ی دیگر که غیر مرتبط هستند منتقل شده اند و بسیاری از مشکلات استان می تواند از این موضوع باشد به این دلیل که مدیریت در بحث منابع و بودجه هم خیلی حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مازاد در ارگان ها که با روابط وارد شده اند متعدد هستند، اضافه کرد: مدیریت این نیروها و تامین بودجه مورد نیاز برای آن ها یک موضوع است و یک موضوع هم این است که مدیران باید پاسخگو باشند و به دنبال منابع باشند نه اینکه چشم انتظار بودجه باشند باید خود وارد میدان شده و برای تامین منابع مورد نیاز اقدام کنند، هرچند که منابع هست اما مدیریت منابع به خوبی صورت نمی گیرد.

استاندار خوزستان با تاکید بر موضوع مسئولیت اجتماعی صنایع در استان گفتند: در نشستی که با وزیر نفت داشتیم مقرر شد  ۲ میلیارد یورو برای آلایندگی از در آمد های نفتی به استان خوزستان در قالب یک لایحه آماده شود و دولت این لایحه را به مجلس دهد تا از این طریق بخشی از مشکلات استان برطرف شود.

مدیریت عالی استان با اشاره به مسائل مربوط به مطبوعات خوزستان و در بحث اختصاص بسته معیشتی برای ماه رمضان برای خبرنگاران گفت:  تلاش می کنیم تا با بخش های پتروشیمی و مناطق نفت خیز جنوب صحبتی داشته باشیم تا برای خبرنگاران و اصحاب رسانه بسته معیشتی  در نظر گرفته شود و در صورت تایید به اصحاب رسانه تعلق گیرد.

وی ادامه داد: یک نماینده از خانه مطبوعات معرفی شود تا پیگیر موضوع اختصاص زمین برای ساخت ساختمان خانه مطبوعات باشد تا با همکاری اداره ارشاد استان و وزارت فرهنگ، و ماهم بتوانیم کمک می کنیم تا تسهیلات مورد نیاز تامین شود برای اینکه یک زمین به خانه مطبوعات تعلق بگیرد، در اسرع وقت این موضع مکاتبه رسمی انجام گیرد تا کار پیگیری شود و ان شالله این موضوع برای اصحاب رسانه خوزستان انجام شود.

سلیمانی دشتکی به مطالباتی که اصحاب رسانه  از ارگان ها و سازمان ها دارند اشاره کرد و گفت: یک نامه رسمی نوشته شود تا ما الزام کنیم ادارات و ارگان ها را که نسبت به پرداخت مطالبات اقدام کنند و تمام تلاش خود را داریم تا به صورت قانونی این حق و حقوق و مطالبات پرداخت شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار