اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۸۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷
استاندار خوزستان با بیان اینکه در خوزستان بن بستی برای حل مشکلات نداریم، گفت: برخی مشکلات در خوزستان زیربنایی است که به هر دلیلی تاکنون حل نشده و باید با حل آنها به توسعه استان کمک کنیم.

به گزارش شوشان به نقل از استانداری خوزستان، صادق خلیلیان صبح امروز در دیدار نوروزی با کارکنان استانداری، بیان کرد: از آغاز کار دولت جدید حدود هشت ماه می‌گذرد و این دولت از بدو تشکیل سعی بر این داشته که به بهترین شکل همه نیروهای توانمند را در چارچوب سیاست‌های خود به کار گرفته و با جدیت مسایل و مشکلات کشور را برطرف کند.

وی با بیان اینکه توسعه خوزستان از توسعه کشور جدایی ناپذیر است افزود: ما باید به عنوان بخشی از دولت، توسعه و آبادانی استان را در جهت هم افزایی برای توسعه کشور دنبال کنیم.

خلیلیان ادامه داد: در خوزستان از بدو شروع به کار، با ناآرامی‌های کارگری مانند هفت تپه روبه‌رو بودیم که واگذاری آن بر اساس سیاست های اصل ۴۴ صورت نگرفته بود و در نهایت منجر به خلع ید مالک شد.

وی افزود: این شرکت در حال نابودی بود و گروه‌هایی طمع کرده بودند که بهره‌برداری ضد ملی و ضد امنیتی از آن داشته باشند که در نهایت به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی داده شد و آرامشی از نظر محیط کارگری در استان ایجاد شد.

استاندار خوزستان گفت: خوزستان بیشترین درصد منابع مختلف کشور را تامین می‌کند و جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد.

وی ادامه داد: تامین آب آشامیدنی و بحث فاضلاب ۲ موضوع مهمی است که دولت تاکید دارد در خوزستان روی آن کار شود و مشکلات در این زمینه برطرف شود.

خلیلیان بیان کرد: برخی از کارها پیچیده نیستند اما با ابتکار عمل می‌توان آنها را انجام داد.

وی گفت: یکی از عوامل عقب ماندگی خوزستان حواشی است که باید از آنها عبور کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار