شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۷۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۱
امام جمعه بوشهر گفت: هر کسی در هر جایگاهی بخواهد سپاه را تضعیف کند ضمن این که یک حرام شرعی را انجام داده نشان از ذلت خود است.
به گزارش تسنیم، آیت‌الله غلامعلی‌صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست با رئیس کمیته امداد و فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بوشهر با قدردانی از تلاش‌های کمیته امداد در راستای رسیدگی به مددجویان و محرومان اظهار داشت: کمیته امداد یک نهاد مردمی نقش مهم و تاثیرگذاری در رفع مشکلات نیازمندان دارد که با برنامه‌های توانمندسازی آنان زمینه فراهم کردن استقلال اقتصادی آنها را فراهم کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، تشکیل صندوق قرض الحسنه کمیته امداد در بوشهر را مورد اشاره قرار داد و افزود: این صندوق تاثیر فراوانی در موضوع احیاء سنت نیکوی قرض‌الحسنه و حل مشکلات نیازمندان دارد.

امام جمعه بوشهر با تقدیر از تلاش سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف عنوان کرد: سپاه در راستای اقتدار نظام در عرصه ملی و بین‌المللی گام بر می‌دارد و هر کسی در هر جایگاهی بخواهد سپاه را تضعیف کند ضمن این که یک حرام شرعی را انجام داده نشان از ذلت خود است.

آیت‌الله صفایی بوشهری به روز ملی خلیج فارس پرداخت و بیان کرد: اقتداری که اکنون در خلیج فارس ایجاد شده نشان از تلاش های سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای نظامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر اشتغال مددجویان به تدوین بسته سرمایه‌گذاری بر اساس آمایش استان پرداخت و گفت:در سال نخست برنامه بسته فرصت سرمایه‌گذاری دفتر نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، 5 هزار شغل پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه این برنامه به زودی رونمایی می‌شود افزود: با تحقق این مهم امکان ایجاد اشتغال برای 5 هزار نفر در یک چشم‌اندازی مناسب ایجاد می‌شود.

امام جمعه بوشهر یکی از مهمترین فعالیت‌های استان بوشهر را دریافت زکات مردمی دانست و تصریح کرد: در سال گذشته استان بوشهر صد در صد تعهدات در وصول زکات انجام و زمینه جذب37 میلیارد ریال فراهم شد.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری استان بوشهر را استانی ولایتمدار دانست و گفت: استان بوشهر می تواند در خیلی از برنامه‌ها و شاخص‌ها به عنوان یک استان الگو برای کشور مدنظر قرار گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار