شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۵۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
بِسم الله الرّحمن الرّحیم 
 
( إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنتُمْ تُوعَدُونَ) 
 
شوشان : ملت ایران اسلامی در شروع سال جدید با شرایط سختی روبرو شده و باران رحمت الهی بعد از سال ها خشکسالی و کم آبی،جریان های سیل وسیعی را در نقاط مختلف میهن اسلامی بوجود آورد که حاصل آن ضرر و زیان های زیاد مالی و جانی در اقصی نقاط کشور بود.   
 
 ما با عرض تسلیت به ملت شریف ایران و ابراز همدردی با تمامی متضررین سیل اخیر به استحضار میرسانیم که استان استراتژیک و مهم خوزستان شرایط بس حادتر و پیچیده ایی طبق اعلام مسئولین در روزهای آینده خواهد داشت که بدینوسیله از دولت ، نیروهای نظامی و انتظامی و قوای دیگر و تمامی ملت ایران درخواست مینماییم  به شکل ویژه ایی جهت امداد رسانی به برادران خود در استان خوزستان ورود نموده و در کنار نهادهای متولی و مردم خوزستان قرار گیرند .       
     
از طرفی دیگر از کلیه ارگان ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی در استان خوزستان درخواست می نماییم که در یک جهت و راستا در کنار هم با مدیریت واحدی به خدمت خود جهت رفع شرایط بحرانی سیل قرار گیرند و از هر گونه جزیره ایی و تک روی عمل نمودن جداً پرهیز نمایند .  
                                                   
انتظار میرود کلیه گروه های سیاسی از جناح های مختلف و مخالفین و موافقین در سطح استان خوزستان در این روزها و شرایط بحرانی اختلاف خود را به کنار گذاشته و دوشادوش نهادهای متولی از ارائه هر گونه کمک و مساعدتی دریغ ننمایند . 
 
از مدیریت ارشد استان نیز انتظار میرود که بر اساس آیه قرآنی  "و شاورهم فی الامر" در این شرایط بحرانی از ظرفیت تمامی نیروهای موافق و مخالف در زمینه های مختلف استفاده نموده و با دعوت از همگی جهت ارائه راه حل خروج از بحران ، شرایط بهتری را برای استان فراهم نمایند.    
                                        
از دولت محترم درخواست مصرانه میرود که نسبت به محاسبه و پرداخت ضررهای جانی و مالی ، کشاورزی و مسکونی متضررین سریعا اقدام نموده و نسبت به اعتماد سازی عدم پرداخت خسارت های خشکسالی و سیل سال های قبل عملکرد قابل قبولی از خود  با پرداخت خسارت های فعلی ارائه نماید .   
                                                    
از ولی نعمتان خود ، مردم عزیز و بزرگوار خوزستان که با صبر وشکیبایی و متانت ، بزرگ منشی خود را در بحران های مختلف نشان داده اند درخواست عاجزانه داریم که در این بحران سیل آمده همانند سابق ضمن همکاری با امدادگران از هیچگونه مساعدت و همراهی کوتاهی و دریغ ننموده تا إن شاءلله با همکاری و همراهی همگی با کمترین و حداقل خسارت ها این بحران را پشت سر بگذاریم .   
                       
ما نیز به نوبه خود آمادگی هر گونه همکاری و همراهی را با نیروهای دولتی وغیر دولتی  و نیزمردم صبور خود اعلام نموده  و می گوئیم که در بحران فعلی به وجود آمده کنار مردم و جزیی از مردم هستیم و خواهیم ماند .
 
 " وما توفیقنا الا بالله العلی العظیم "                                     

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار