شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۴۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
دبیر شورای اطلاع رسانی خوزستان:
دبیر شورای اطلاع رسانی از ادغام ۲ نمایشگاه هفته دولت و کارآفرینی در استان خوزستان به منظور صرفه جویی در هزینه برگزاری آنها خبر داد.

سعید رضوانی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این نمایشگاه از ۶ تا ۹ شهریور آماده حضور عموم شهروندان است، گفت: علاقمندان می توانند برای بازدید از غرفه ها از ساعت ۱۹ تا ۲۳ در محل نمایشگاه های دائمی استان حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: امسال علاوه بر شرکت ۱۷ فرمانداری و ۳۰ دستگاه اجرایی به منظور ارائه و اطلاع رسانی بیش از پیش خدمات دولت؛ تعداد ۱۰۰ شرکت خصوصی در حوزه کارآفرینی عملکرد و تجارت خود را در قالب ۲۰۰ غرفه به نمایش می گذارند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان یادآور شد: صرفه جویی در هزینه ها یکی از اولویت های امسال نمایشگاه هفته دولت محسوب می شود که به همین دلیل تصمیم گرفته شد نمایشگاه کارآفرینی نیز همزمان با هفته دولت برگزار شود.

به گفته وی این اقدام صرفهجویی ۱۰ میلیارد ریالی را در برگزاری نمایشگاه امسال به همراه داشته است.

رضوانی یادآور شد: نمایشگاه امسال نیز در مساحتی بالغ بر ۲هزار و ۴۰۰ متر برپا میشود که در جریان آن ۳۰ نشست خبری و کارگاه آمورشی با محوریت کارآفرینی برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مسئولیت کمیته های تبلیغات و اطلاع رسانی نمایشگاه هفته دولت در استان خوزستان امسال به رسانه ها واگذار شده است.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار