شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۳۰۹۰۱
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹
افشاگری سرمربی تیم استقلال اهواز پس از شکست
عده‌ای نمی‌خواستند که استقلال اهواز در لیگ برتر باشد و نتیجه بگیرد، می‌خواستند سهمیه فولاد نوین به جای استقلال اهواز به تیم‌هایی چون نفت آبادان یا نفت مسجد سلیمان برسد.
شوشان: سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: عده‌ای نمی‌خواستند که استقلال اهواز در لیگ برتر باشد و نتیجه بگیرد، می‌خواستند سهمیه فولاد نوین به جای استقلال اهواز به تیم‌هایی چون نفت آبادان یا نفت مسجد سلیمان برسد.

سیاوش بختیاری‌زاده در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل پدیده که به شکست 2 بر صفر آبی‌پوشان اهوازی انجامید، اظهار داشت:  از دقیقه 30 پدیده را مجبور کردیم که از سبک فوتبال خود فاصله  بگیرد و به بازی مستقیم روی بیاورد و این موضوع برگ برنده‌ای برای استقلال اهواز بود.

وی افزود: استقلال اهواز تیم جوانی است و در نیمه اول چندین موقعیت خوب مقابل پدیده داشتیم، اما همان‌طور که می‌دانید قانون نانوشته فوتبال این است که اگر گل نزنی حتماً گل می‌خوری و ما گل نزدیم و بازی را به پدیده واگذار کردیم.

بختیاری‌زاده با تبریک به تیم پدیده تصریح کرد:  پدیده اگر بدشانسی نمی‌آورد این فصل جایگاهی بهتر از جایگاه کنونی‌اش داشت.

سرمربی استقلال اهواز عنوان کرد: در شروع فصل تنها هشت روز فرصت داشتم. اگر مثل تیم‌های قدرتمند سه ماه فرصت داشتم، قطعاً شرایط استقلال اهواز مثل امروز نبود.

وی بیان کرد: من از 14 بازیکن جوان تیمم تشکر می‌کنم. کسانی که بازی‌های استقلال اهواز را تماشا کردند، می‌توانند مطمئن باشند که جواد پاک‌پرور و بهرامی می‌توانند از پدیده‌های آینده فوتبال ما باشند، همانطور که در گذشته نیز میلاد میداودی را به فوتبال ایران معرفی کردم.

بختیاری‌زاده افزود: عده‌ای نمی‌خواستند که استقلال اهواز در لیگ برتر باشد و نتیجه بگیرد‌ و می‌خواستند سهمیه فولاد نوین به جای استقلال اهواز به تیم‌هایی چون نفت آبادان یا نفت مسجد سلیمان برسد غافل از اینکه تعداد زیادی از جوانان از طریق تیم استقلال اهواز به فوتبال ایران معرفی شدند.

سرمربی استقلال اهواز خاطرنشان کرد: ملکی (مالک باشگاه استقلال اهواز)‌ جانباز جنگ است و او در این راه فداکاری کرد، چرا که تا هشت روز به آغاز لیگ با توجه به سیاست‌های وزارت نفت پیشنهادی برای تیم‌داری ارائه نشد. امروز خوشحالیم که استقلال اهواز در لیگ برتر حضور دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار