اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۴۳۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸
کمال؛ جابر؛ سیدجلال و دوستان

هفته اول لیگ برتر با سورپرایزهای ویژه و البته اشتباهات عجیب به پایان رسید؛ یازده بازیکن منتخب هفته اول از دید کارشناسان ورزش سه را از دست ندهید.

به گزارش "ورزش سه"، هفته اول لیگ برتر با پیروزی پرسپولیس، تساوی استقلال و همچنین شکست تیم های اصفهانی برابر تیم های مشهدی به پایان رسید. با یکدیگر ترکیب منتخب ١١ نفره هفته اول لیگ برتر را مرور می کنیم؛ البته گفتنی است به دلیل عملکرد مناسب مهاجمان سیستم را 2-5-3 انتخاب کرده ایم.
 
دروازه بان:

محمد ناصری(سیاه جامگان):

گلر جوان تیم سیاه جامگان در حضور آندره نازاریو و مرتضی قدیمی پور به عنوان گلر اصلی تیم فرهاد کاظمی در هفته اول به میدان رفت و در برابر حملات یکپارچه و بسیار زیاد ذوبی ها مقاومت کرد؛ با این که وی یک گل دریافت کرده است اما مهارهایی داشت که ما را مجاب کرد تا وی را به عنوان گلر هفته انتخاب کنیم. علاوه بر ناصری، شهاب گردان و رحمان احمدی عملکردهای بسیار خوبی داشتند و زمینه ساز موفقیت تیمشان بودند.
 

 
مدافعان:
 
سید جلال حسینی(پرسپولیس):
 
مدافع تیم ملی در اولین بازی پس از بازگشت به پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی از خود برابر سایپا به نمایش گذاشت و از عوامل اصلی بازنشدن دروازه تیمش بود.
 
 
محمدرضا خانزاده(سیاه جامگان)؛

مدافع فصل قبل فولاد خوزستان به سیاه جامگان آمده است و در بازی اول بسیار خوب ظاهر شد و نشان داد برای فصل جدید انگیزه فراوانی دارد و توانست روی توپ های هوایی عالی عمل کند و روی زمین بسیاری از حملات ذوبی های خطرناک را خنثی کند.
 
 
محمدحسین مرادمند( پدیده مشهد)

مدافع پدیده ای ها به مانند فصل قبل نشان داد که گلزنی را به خوبی بلد است و توانست تک گل سه امتیاز تیمش در بازی را به سپاهان عبدالله ویسی بزند؛ علاوه بر این مرادمند در کنار هارویان عملکرد خوبی داشت و توانستند با کمک گردان دروازه تیمشان را بسته نگه دارند.
 

 
هافبک ها:
 
کمال کامیابی نیا(پرسپولیس):

کمال بازهم باعث کامیابی پرسپولیسی ها شد و با حضور به موقع در محوطه جریمه سایپا و یک ضربه دقیق سه امتیاز مهم در هفته اول را برای شاگردان برانکو به ارمغان آورد. کمال در میانه زمین بازی قابل قبولی از خود نشان داد و مارا مجاب کرد تا یک جای خالی در تیم هفته برای او قرار بدهیم.
 
 
عباس بوعذار( نفت تهران):

عباس بوعذار هافبک نفتی ها در بازی برابر منصوریان سرمربی سابقش همه کار کرد به جز گلزنی؛ روبینیوی اهوازی ها برای نفت و علی دایی بازی بسیار خوبی انجام داد و توانست روی سرعت و تکنیکش خط هافبک و دفاع استقلالی ها را بارها اذیت کند. بوعذار استعداد خوبی برای پیشرفت است.
 
 
سامان نریمان جهان(ماشین سازی):

بازیکن مورد علاقه رسول خطیبی که پس از کش و قوس های فراوان از گسترش فولاد به ماشین سازی رفت در بازی اول برای این تیم شایستگی های خود را به نمایش گذاشت. کمالوند فصل اخیر فرصت زیادی به نریمان جهان نداد و این هافبک با تکنیک تبریزی نتوانست خودی نشان دهد 

ولی دیروز با پیراهن دیگر تیم شهرش، ماشین سازی موفق شد ارسال پیام صادقیان را با ضربه سر تبدیل به گل کند و یکی از عوامل پیروزی تیمش مقابل فولاد خوزستان لقب بگیرد. با نمایشی که روز گذشته او ارائه داد خطیبی به آینده این بازیکن و ماشین سازی بیشتر امیدوار شد.
 
 
جابرانصاری(استقلال تهران):

وقتی بازیکنان اسم و رسم‌دار زیادی به ویژه در خط حمله به استقلالِ علیرضا منصوریان اضافه شدند احتمال می‌رفت جابر انصاری نیمکت‌نشین شود اما او با درخشش در بازی‌هایِ پیش فصل، مقابل نفت تهران در هفته اول لیگ برتر جزء 11 مرد ابتدایی قرار گرفت و نمایش موثری برابر تیم 

علی دایی نیز نشان داد؛ او دقیقه 31 بازی پاس دقیق کاوه رضایی را با شوتی تماشایی تبدیل به گل اول استقلال در لیگ شانزدهم کرد و یکی از برترین مردهای میدان بود.
  
پیام صادقیان(ماشین سازی تبریز):

ماشین سازی تبریز در اهواز بازی باخته را با برد عوض کرد و هر دو گل آنها روی سانترهای زیبای صادقیان حاصل شد. صادقیان که از حاشیه بسیار دور شده است، می خواهد با ماشین سازی به اوج بازگردد و در هفته اول موفق بود.
 
 مهاجمان:
 
امیرارسلان مطهری( نفت تهران):

بازیکن آبی دل نفتی ها فوق العاده ظاهر شد و باعث شد تا تیم محبوبش نتواند به اولین برد برسد؛ وی اشتباه عجیب کنعانی را با یک ضربه عالی به گل تبدیل کرد و شاید اگر خوش شانس تر بود می توانست همچنان گل بزند.
  
رحیم زهیوی( استقلال خوزستان):
 
زهیوی توانست با دو گلی که به ثمر رساند، عصای دست پورموسوی در آوردگاه تبریز باشد. وی در برابر تراکتورسازی بسیار خوب و عالی عمل کرد و نشان داد که برای موفقیت انگیزه فوق العاده ای دارد؛ مطمئنا این فصل از او بیش تر خواهیم شنید.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار