اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۴۳۶۰۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
جدایی از سپاهان ناراحت کننده بود

شهاب گردان با گرفتن پنالتی مهرداد محمدی در مقابل سپاهان بازگشتی رویایی به ورزشگاه فولادشهر داشت.

به گزارش "ورزش سه"، دروازه‌بان جدید تیم پدیده مشهد که با ورود ویسی به سپاهان و سونامی که سرمربی تازه وارد زردها بوجود آورد، راهی جز خروج نیافت در بازی اول این تیم مقابل سپاهان بار دیگر به ورزشگاه فولاد شهر بازگشت. شهاب گردان به طور ثابت در ترکیب تیم پدیده قرار گرفت و موفق شد علاوه بر گرفتن یک پنالتی در طول بازی هم عملکرد درخشانی از خود نشان دهد.

 سنگربان پدیده مشهد در پایان بازی در مورد شرایط این بازی و انگیزه‌ی بالای خود گفت: به هر حال بازی اول لیگ بود و انگیزه زیادی داشتم و جدا از این موضوع انگیزه‌های خاص خود را برای این 

بازی داشتم. جدایی از سپاهان برای من ناراحت کننده بود ولی خوشحالم که که توانستتم به تیمی ملحق شوم که خیلی زود این جدایی را فراموش کنم.

او در مورد گرفتن ضربه پنالتی مهرداد محمدی گفت: من خیلی کم پنالتی می‌گیرم. فکر می کنم پنالتی بعدی که بگیرم برود برای یکی دو سال دیگر(با خنده). همیشه دروازه‌بان دوست دارد 

پنالتی بگیرد ولی خوب قسمت این شد که در بازی مقابل سپاهان بتوانم با مهار ضربه پنالتی به تیم کمک کنم. آقای مرادمند هم گل زد تا سه امتیاز خیلی شیین از این بازی بگیریم.
 
سنگربان فصل گذشته سپاهان در مورد اینکه آیا گلایه ای از این باشگاه ندارد، گفت: نه این موضوع ممکن است برای هر تیمی اتفاق بیافتد. کاسیاس هم از رئال مادرید جدا شد و این دلیل نمی شود که بتوان بهانه‌ای گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار