اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۴۵۰۶۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۰
بعد از اینکه سازمان لیگ قرارداد بازیکنان و کادرفنی باشگاه های لیگ برتری را منتشر کرد مشخص شد که این تیم حدود ۴ میلیارد بیشتر از پرسپولیس دومین تیم پرهزینه لیگ برتر هزینه کرده است که این مساله باعث شد رسانه‌ها به بهرام افشارزاده، مدیرعامل وقت آبی‌ها حمله کنند.

به گزارش مشرق، بعد از اینکه سازمان لیگ قرارداد بازیکنان و کادرفنی باشگاه های لیگ برتری را منتشر کرد مشخص شد که این تیم حدود 4 میلیارد بیشتر از پرسپولیس دومین تیم پرهزینه لیگ برتر هزینه کرده است که این مساله باعث شد رسانه‌ها به بهرام افشارزاده، مدیرعامل وقت آبی‌ها حمله کنند. اما بعد از این حرف و حدیث ها و مشخص شدن عقد قراردادهای نجومی استقلال با بازیکنان خود، گفته می شود مسئولان سازمان بازرسی کل کشور به مدیران این باشگاه تاکید کرده اند که باید هرچه زودتر قرارداد تعدادی از بازیکنان تعدیل شود. مدیران سازمان بازرسی روز دوشنبه به باشگاه استقلال آمدند و حتی خبری مبنی بر مسدود شدن حساب‌های باشگاه هم منتشر شد تا به این شکل نشان دهند که مدیران این باشگاه بابت عقد قراردادهای نجومی با بازیکنان با دردسری بزرگ روبه رو شده اند. استقلال در فصل نقل و انتقالات با بازیکنان کم نام و نشان قراردادهای عجیبی را امضا کرده است و این موضوع مدیران این باشگاه را با دردسری بزرگ روبرو کرده است و عده ای هم ادعا می کنند دقیقا به همین دلیل بهرام افشارزاده از سمت خود استعفا کرده است.

گفته می شود یکی از دلایلی که رضا حسنی خو به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شد این بود که با استفاده از قدرتش در وزرات ورزش بتواند بخشی از قرارداد بازیکنان این تیم را کسر کند تا فشار از روی این وزارتخانه به خاطر قراردادهای میلیاردی و نجومی برداشته شود اما حالا با استعفای او این وظیفه به دوش مدیرعامل بعدی این باشگاه خواهد بود.  در حال حاضر وزارت ورزش و در راس آن محمود گودرزی به عنوان مالک اصلی باشگاه استقلال به خاطر قراردادهای میلیاردی با فشار زیادی روبرو شده است.

در این بین گفته می‌شود بخشی از قرارداد بازیکنانی مثل امین حاج محمدی، محمد حسین کنعانی زادگان، وریا غفوری و فرشید باقری کسر خواهد شد. حاج محمدی در بیشتر بازی های فصل گذشته و البته در 2 بازی اول این فصل نیمکت نشین بوده است و قرارداد یک میلیارد و 100 میلیون تومانی این فصل او بسیار عجیب به نظر می رسد. ضمن اینکه استقلال با بازیکنان جوانی مثل کنعانی زادگان و فرشید باقری که سابقه چندان درخشانی در فوتبال ایران ندارند قراردادهایی نزدیک به یک میلیارد تومان امضا کرده است و این موضوع سازمان بازرسی را حسابی مشکوک کرده است.

اما عجیب تر اینکه وریا غفوری که در مجموع 30 بازی فصل گذشته در لیگ برتر در 14 بازی برای سپاهان به دلیل مصدومیت به میدان نرفت و البته هنوز هم مصدومیتش به صورت کامل برطرف نشده است، با استقلال قرارداد یک میلیارد و 100 میلیون تومانی امضا کرده است و او هم به احتمال فراوان از مبلغ قراردادش کسر خواهد شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار