اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۴۸۹۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱
دولت و رئیس جمهور با تمام توان پشتیبان تیم ملی و بازیکنان وکی روش که جز مربیانی است که در این سال ها در تیم ملی بوده زحمت کشیده قدردانش هستیم و شما هم زحمت کشیده‌اید و از شما هم تشکر می‌کنم که در صدر جدول آسیا بوده‌اید و توقع مردم و دولت این است که به جام جهانی صعود کنید.
 معاون رئیس جمهور گفت: از شما هم تشکر می‌کنم که در صدر جدول آسیا بوده‌اید و توقع مردم و دولت این است که به جام جهانی صعود کنید.

به گزارش تابناک ورزشی،اسحاق جهانگیری در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: توفیقی بود که امروز خدمت ملی‌پوشان برسم و خدمت رسیدیم خسته نباشید بگوییم شما جوانانی هستید که مردم به شما علاقه دارند. همانطور که وزیر ورزش گفت فوتبال رشته ویژه ای است و همه مردم بازی‌های لیگ و تیم ملی فوتبال و فوتسال را  دنبال می‌کنند و خوشخبتانه خانم‌ها نیز به جمع فوتبال اضافه شدند.

وی ادامه داد: دولت و رئیس جمهور با تمام توان پشتیبان تیم ملی و بازیکنان وکی روش که جز مربیانی است که در این سال ها در تیم ملی بوده زحمت کشیده قدردانش هستیم و شما هم زحمت کشیده‌اید و از شما هم تشکر می‌کنم که در صدر جدول آسیا بوده‌اید و توقع مردم و دولت این است که به جام جهانی صعود کنید.

 امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های فدراسیون این امر محقق شود ضمن اینکه وزارت ورزش این آمادگی را دارد که شما به خواسته‌تان برسید و دولت نیز از کادر مربیان و بازیکنان حمایت می‌کند که دل جامعه ایرانی و میلیون ایرانی که نیازمند شادی است شاد شود. امیدوارم به دستاورد خوبی برسید و حضورم به این دلیل است که از شما تشکر کنم و امیدوارم این مسیر را با موفقیت طی کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار