اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۵۳۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
تیم ملی کشورمان با وجود درخشش خود در این دوره از رقابت‌ها در فینال نتوانست به پیروزی برسد و مقام دوم این مسابقات را صاحب شد.
سیدرضا موسویان ملی‌پوش جدید فوتبال ایذه در رده‌های پایه نشان داد که ورزش این شهر با وجود امکانات اندک، حرف‌های ناتمامی برای گفتن دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس از ایذه، چند روز پیش مسابقات فوتبال قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان به پایان رسید.

تیم ملی کشورمان با وجود درخشش خود در این دوره از رقابت‌ها در فینال نتوانست به پیروزی برسد و مقام دوم این مسابقات را صاحب شد.

با وجود کسب این موفقیت تیم کشورمان به عنوان یکی از نمایندگان فوتبال آسیا در جام جهانی حضور پیدا خواهد کرد.

فوتبال خوزستان از آنجایی که مهد این ورزش در کشور بوده و همواره در سال‌های اخیر با توجه به وجود ظرفیت‌های فراوان در رده‌های پایه و سرمایه گذاری در این رشته موفقیت زیادی را به دست آورده است در این دیدار‌ها هم از داشتن نماینده محروم نبود.

شهرستان ایذه نیز در سال‌های اخیر با معرفی بازیکنانی همانند ایمان مبعلی، رضا نوروزی، مهرداد جماعتی، سروش سعیدی، پژمان شاهپری، رضا مرادی علی ممبینی و... توانسته خود را به عنوان یکی از قطب‌های اصلی این رشته در استان و کشور معرفی کند.

با این وجود، در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا و صعود به جام جهانی نیز این شهرستان به مانند تیم ملی جوانان صاحب بازیکن بود.

سید رضا موسویان با حضور خود در ترکیب تیم ملی نشان داد فوتبال و ورزش این شهرستان همواره ظرفیت‌های بی‌پایانی دارد و توجه به این امر در شهرستان از جانب مسؤولان استانی و کشوری می‌تواند زمینه ساز تحول بزرگی در ورزش این منطقه باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار