اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۵۶۹۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۵
دست راست یحیی، دست راست عبدالله را برد/ ذوب‌آهن 2 - استقلال خوزستان 0
تیم ذوب آهن موفق شد با دو گل زیبا توسط احسان پهلوان و مهدی رجب زاده استقلال خوزستان را شکست بدهد.

دو تیم ذوب آهن و استقلال خوزستان از ساعت 16:45 دقیقه در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف یکدیگر می روند. این دیدار می تواند تکرار دیدار سوپر جام باشد، دیداری که استقلال خوزستان موفق شد با نتیجه 2-0 جلو بیفتد اما در پایان با نتیجه 4-2 به سود ذوب آهن به پایان رسید. البته استقلالی های خوزستان برد قهرمانی خود را در ورزشگاه غدیر برابر همین ذوب آهن پیروز شدند.

با گزارش زنده این بازی همراه ورزش سه باشید.


هفته دهم لیگ برتر، ورزشگاه فولاد شهر
جمعه 7/8/95

 

اخطار:  مهرداد قنبری (63) از ذوب‌آهن ، عزت الله پورقاز (44) و محمد طیبی (57) از استقلال خوزستان

 

ذوب آهن:


 محمد رشید مظاهری،محمد نژاد مهدی،مهدی مهدی پور، احسان پهلوان،علی حمام،مهرداد قنبری(82 وحید محمدزاده)،حجت حق وردی، دانیال اسماعیلی فر، ،مهدی رجب زاده(93 محمدرضا عباسی)، جری بنگستون(85 یاسر فیضی) و مرتضی تبریزی

سرمربی: سید مجتبی حسینی

 

 استقلال خوزستان:


وحید شیخ ویسی، محمد طیبی، عقیل کعبی، پیمان شیرزادی، دانیال ماهینی(80 سلمان بحرانی)، میثم دورقی(73 فرشاد سالاروند)،عزت پورقاز، نوید عاشوری(73 مهدی زبیدی)، مهدی مومنی، حسن بیت سعید و رحیم زهیوی
سرمربی: سید سیروس پورموسوی

 

 شرح بازی:

 

 در حالی دو تیم به مصاف یکدیگر رفتند که سه امتیاز بازی می تواند آنها را چند پله در جدول بالا ببرد. نیمه اول بسیار سرد و بدون موقعیت شروع شد اما استقلالی های خوزستان موفق شدند در ادامه بازی را در دست بگیرند و چند موقعیت نصفه و نیمه ایجاد کنند که همگی از دست رفت.


ذوبی ها نیز یک موقعیت خوب در اواسط نیمه اول داشتند که شیخ ویسی مانع از فروپاشی دروازه اش شد. داور بازی بدون اعلام وقت اضاف سوت نیمه اول را زد تا بازیکنان برای 15 دقیقه استراحت و گوش دادن به صحبت های مربیان به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازی پایاپای ادامه می یافت که رجب زاده موفق شد روی یک ضربه آزاد دروازه شیخ ویسی را باز کند. در ادامه حملات استقلالی های خوزستان با تلاش خط دفاع و گلر ذوب آهن بی ثمر ماند و در دقایق پایانی احسان پهلوان موفق شد با یک ضربه زیبا تیر خلاص را بر پیکرتیم خوزستانی بزند.

  

بهترین بازیکن:

 

وحید محمد زاده و محمد نژادمهدی موفق شدند در خط دفاعی ذوب آهن روز بسیار خوبی داشته باشند و برابر تیم خط حمله استقلال خوزستان در کنار مظاهری به خوبی مقاومت کنند.

 

 

 

شرح گل:

 

1-0(ذوب آهن اصفهان): پس از خطای محمد طیبی روی مرتضی تبریزی یک ضربه آزاد به ذوبی ها داده شد و مهدی رجب زاده موفق شد تا با یک ضربه زیبای آزاد دروازه شیخ ویسی را باز کند و تیمش را جلو بیندازد.

2-0(ذوب آهن اصفهان): احسان پهلوان با یک ضربه دقیق موفق شد بازهم دروازه استقلال خوزستان را باز کند تا یک آب سرد روی پیکر تیم اهوازی بریزد.

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 8: اوت دستی بلند پورقاز با ضربه سر زهیوی همراه شد اما در آغوش مظاهری آرام گرفت.

دقیقه 10: شوت از راه دور احسان پهلوان با اختلاف بسیار زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 24: ضربه آزاد رحیم زهیوی با اختلاف کم از دروازه تیم ذوب آهن به بیرون رفت.

دقیقه 26: پاس عاشوری از سمت چپ به بیت سعید درون محوطه رسید اما ضربه این بازیکن سوسنگردی به اوت رفت.

دقیقه 29: پاس هافبک های استقلالی به مومنی رسید و ضربه این بازیکن با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 32: دانیال اسماعیلی فر نتوانست در حالت تک به تک دروازه استقلال خوزستان را باز کند و شیخ ویسی فوق العاده در برابر او ایستاد.

دقیقه 34: کرنر مستقیم رحیم زهیوی را مطاهری مشت کرد.

دقیقه 37: کرنر پیمان شیرزادی از سمت چپ با ضربه سر عقیل کعبی به بیرون رفت.

دقیقه 39: پاس عالی نوید عاشوری از سمت چپ با تماس کم زهیوی می رفت تا بیت سعید در یک قدمی دروازه قرار بگیرد اما بیت سعید برای باز کردن دروازه مظاهری تنها یک قدم کم آورد.

دقیقه 54: شوت از راه پورقاز بعد از برخورد به مدافعین ذوب آهن به کرنر رفت.

دقیقه 64: سانتر عاشوری از سمت راست و ضربه سر پیمان شیرزادی در آغوش مظاهری قرار گرفت.

دقیقه 66: پاس مرتضی تبریزی به بنگستون رسید اما وی ضربه را به بالای دروازه فرستاد.

 

 

 

اتفاق ویژه:

 

استقلال خوزستان دوبازی رفت و برگشت فصل قبل را برابر ذوب آهن برده بود و ذوب با این برد و البته برد در سوپر جام آنها را جبران کرد.

 

حواشی:

 

*نبرد قهرمان لیگ برتر و جام حذفی فصل قبل در نوع خود جالب است، این دوتیم دیدار سوپرجام را برابر هم انجام دادند که ذوب اهن توانست 4-2 پیروز شود.

*استقلال خوزستان بدون تغییر نسبت به بازی با پرسپولیس به این بازی آمده است


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار