شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
تاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۸۳۳۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: برای برطرف کردن مشکل مالی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، شرکت پالایش پخش کشور مبلغ 30 میلیارد ریال به این باشگاه کمک کرد.

عزیزاله شهبازی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امسال یکی از بهترین فصل های تاریخ فوتبال آبادان را با کسب نتایج قابل قبول رقم زده است.

وی اظهارکرد: متاسفانه در این فصل تیم صنعت نفت بر خلاف روند نتیجه گیری مناسب، با مشکل مالی روبه رو شده و شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور به عنوان حامی مالی این تیم به تعهداتش در زمان مقرر عمل نکرد.

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت:با توجه به شرایط حساس تیم صنعت نفت در جام حذفی و لیگ برتر،با پیگیری استاندار خوزستان بودجه ای از طرف شرکت پالایش پخش کشور به این باشگاه اخصاص یافت.

شهبازی ادامه داد: شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی مبلغ 30 میلیارد ریال را به حساب باشگاه صنعت نفت آبادان واریز کرد.

وی افزود:از این پس مشکلات مالی باشگاه صنعت نفت فقط از طرف مدیرعامل این باشگاه مطرح خواهد شد و سرمربی این تیم حق دخالت در این امور را ندارد.

فرماندار ویژه آبادان اظهار کرد:تلاش استاندار خوزستان در راستای موفقیت تیم صنعت نفت آبادان به ویژه برای قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیاست و واریز مبلغ 20 میلیارد ریال پیش از بازی این تیم برابر استقلال تهران در نیمه نهایی جام حذفی انگیزه بازیکنان نفت را افزایش می دهد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با 24 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارد. این تیم روز 9 بهمن امسال از مرحله نیمه نهایی جام حذفی در آبادان میزبان استقلال تهران است.


/ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان