تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۶۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
نصیری:
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان‌ این‌که هفت رییس هیات باید هیات‌های مربوطه را تحویل دهند، گفت ماندن این افراد تا الان هم فرصت سوزی بوده و به صلاح ورزش نیست.
ابراهیم نصیری اظهارکرد: مجامع انتخاباتی روسای هیات‌های هندبال، همگانی، ووشو، بسکتبال، کاراته‌، شمشیربازی، اسکیت، بولینگ و بیلیارد، شنا، بیماران خاص، جانبازان و معلولان، بوکس، ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای، سوارکاری، قایقرانی و اسکواش از الان تا سه چهار ماه دیگر برگزار می‌شود، البته مجامع یکی دو هیات نیز تا پایان سال برگزار خواهد شد.

وی همچنین عنوان کرد: مجمع انتخاباتی رییس هیات تنیس‌روی‌میز هفدهم خردادماه و مجمع نجات غریق هم در ماه جاری برگزار و تکلیف رییس این دو هیات مشخص خواهد شد.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با هشدار به هیات‌های کم کار، گفت: از عملکرد تعدادی از هیات‌ها که مجامع آن‌ها نیز تا چند ماه آینده برگزار می‌‌شود، اصلا راضی نیستیم و مطمئنا هم باید هیات را تحویل دهند و بروند. ما نمی‌خواهیم آمار و ارقام و نتایج ارزیابی عملکرد این هیات‌ها را اعلام کنیم. به هر حال این هیات‌ها خودشان خوب می‌دانند که کار نکردند و بهتر است که بروند.

وی تاکید کرد: ماندن این افراد در راس هیات‌های ورزشی تا الان هم فرصت سوزی بوده و اگر خودشان منصف باشند نباید بمانند. حفظ حرمت افراد نیز تا جایی برای ما  مهم است که منافع ورزش به خطر نیفتد.
 
 نصیری با بیان‌ این‌که هفت رییس هیات باید هیات‌های مربوطه را تحویل دهند و ماندشان فرصت سوزی بوده و به صلاح ورزش نیست، افزود: تا الان نیز خویشتن داری کردیم ولی این افراد تغییری در عملکرد خود در هیات‌های تحت فعالیت خود نداشتند و نتوانستند آن چه مورد انتظار بود را برآورده کنند. 

وی گفت: متاسفانه ما گاهی مواقع در انتخاب افراد چوب عدم شناخت و انتخاب نادرست توسط نفرات مجامع را خورده‌ایم.  انتظار داریم اعضای مجمع در انتخاب روسای هیات‌ها دقت لازم را داشته باشند.

 معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان در پایان عنوان کرد: چند هیات نیز کارکردشان خوب بوده است و نسبت به میزان پشتیبانی، کارشان رضایت بخش بود که می توانند در مجمع انتخابات شرکت کنند و اگر رای آوردند باید با نگرش، تفکر و رویکرد جدید و با برنامه و راهبرد ما و فدراسیون کار کنند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار