تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۰۵۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه
هر 5 نماینده کشورمان در مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش شوشان و به نقل از فدراسیون کشتی، روز دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه که جزء سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می‌شود، از ظهر امروز (به وقت ایران) با برگزاری رقابت‌های مقدماتی پنج وزن دوم آغاز شد که هر 5 نماینده کشورمان به نیمه نهایی راه یافتند.

 

نتایج نمایندگان کشورمان در مسابقات پنج وزن دوم به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم محمدباقر یخ‌کشی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 5 بر 4 روسلان قاسیم اف از آذربایجان را مغلوب کرد. وی در دور سوم مقابل مهساد حسن اف از بلاروس با نتیجه 11 بر یک به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. 


در وزن 70 کیلوگرم یونس امامی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل حیدر یاووز از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور بعد الیاس ژومای از قزاقستان را با نتیجه 10 بر 2 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.


در وزن 92 کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی در دور اول با نتیجه 6 بر 5 از سد حاجی رجب‌اف از بلاروس گذشت. وی در دور دوم مقابل اسلام عزیزاف از قزاقستان با نتیجه 13 بر 2 به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ابراهیمی در این مرحله به مصاف سردار بوکه از ترکیه می‌رود.


علیرضا کریمی دیگر نماینده کشورمان در وزن 92 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر لیوبومیر ساگالیوک از اوکراین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف ایوان یانکوفسکی از بلاروس می‌رود. 


در وزن 125 کیلوگرم یداله محبی در دور نخست مقابل اونگور رمضان از ترکیه با نتیجه 11 بر صفر پیروز شد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر دانیلو کارتاوی از اوکراین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. محبی در این مرحله مقابل حسین جلولیک از ترکیه قرار می‌گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار