تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۳۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
امضای تفاهم‌نامه با شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
این تفاهم‌نامه، هشتمین تفاهم‌نامه مطالعاتی است که از سوی مناطق نفتخیز جنوب در قالب الگوی قراردادی پیشنهادی این شرکت امضا می‎شود.
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت زاروبژنفت روسیه تفاهمنامه‎ای امضا کردند که بر اساس آن، این شرکت روسی میدان‎های شادگان و رگ‎سفید را مطالعه می‎کند.

به نقل از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، تفاهم‌نامه (MOU) مطالعاتی توسعه میدان‎های شادگان و رگ سفید، صبح امروز (دوشنبه، ۲۶ تیر ماه) میان حمید دریس، مدیرامور فنی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و الیوس خامیتوف مدیر توسعه میدان‌ها و سرمایه گذاری شرکت زاروبژنفت امضا شد.

این تفاهم‌نامه مطالعاتی بر اساس مدل قراردادی پیشنهادی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب که به تصویب هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران رسیده است، امضا شد و زاروبژنفت متعهد می‌شود در مدت زمان حداکثر ۹ ماه، طرح پیشنهادی خود را برای توسعه این میدان‌ها ارائه کند.

این تفاهم‌نامه، هشتمین تفاهم‌نامه مطالعاتی است که از سوی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در قالب الگوی قراردادی پیشنهادی این شرکت امضا می‎شود.

میدان رگ سفید در حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری قرار دارد و تولید فعلی آن از مخازن آسماری و بنگستان صورت می گیرد و مخزن خامی تاکنون تولیدی نشده است.

میدان نفتی شادگان نیز که در حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون واقع است در سال ۱۳۶۷ به بهره برداری رسید و هم اکنون از مخازن آسماری و بنگستان آن نفت تولید می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار