تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۸۶۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
شوشان خرمشهر : پایگاه خبری شوشان خرمشهر جهت معرفی و جمع آوری بانک اطلاعاتی از نام آوران خرمشهر اقدام به انتشار اطلاعاتی از این عزیزان میکند . این اطلاعات که به همت جمشید خباری از شهروندان و فعالین اجتماعی_آموزشی خرمشهر و همکاری شوشان خرمشهر گردآوری و منتشر میشوند نیازمند همکاری شما برای تکمیل و توسعه هستند . لذا شوشان خرمشهر آمادگی خود را برای دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی درباره این افراد اعلام میدارد . نام آوران خرمشهری در کلیه ی عرصه ها را بما معرفی کنید منتظر قسمتهای بعدی باشید .


توضیحاتی پیرامون تنویر افکار مخاطبان 

پایگاه خبری شوشان خرمشهر مدتی ست در پی پرکردن خلا شناخت و معرفی نخبگان و نام آوران خرمشهری اقدام به جمع آوری و نشر اطلاعات این عزیزان نموده است . 

اطلاعات و نام اغلب این افراد توسط آقای جمشید خباری از فعالین اجتماعی و اموزشی خرمشهر و از منابع مختلف تهیه و ویرایش میشوند که ضمن تلاش در استفاده از منابع موثق ممکن است گاهی تعدادی از این منابع ناقص یا قدیمی باشند و یا گاها شائبه ی جهت دار بودن آنها در ذهن برخی از مخاطبین متبادر شود .

شوشان خرمشهر ضمن ابراز خوشحالی از تعداد زیاد مخاطبان و پیگیران این لیست ، نقدهای تمام دلسوزان را بجان خریده و در جهت کسب رضایت علاقمندان و انتشار اخبار موثق تر و کامل تر تلاش خواهد کرد .فلذا از تمام مطلعان و آگاهان صمیمانه تقاضا مند است درصورت دراختیار داشتن هرگونه اطلاعات تکمیلی پیرامون افراد ذکر شده باماتماس بگیرند. 

شوشان خرمشهر ضمن رعایت صراحت خبری به تمام مخاطبان و پیام دهندگان این تعهد را میدهد که بدور از هرگونه جهت گیری های قومی ، حزبی ، سیاسی و منفعت طلبانه ، صرفا درجهت معرفی جامعه ی موفق خرمشهری،گام برداشته و اگر تعدادی از افراد که فاقد چهره ی مقبول یا رزومه ی موفق هستند،در این لیست وارد شده اند کاملا غیر عمد وبدور از هر گونه غرض ورزی بوده و تلاش میشود در اینده چهره هایی موجه و قابل قبول را معرفی کرده و بخش های قبلی را در صورت لزوم ویرایش و اصلاح کند  .
متاسفانه  بعلت کثرت پیامهای دوستان و مخاطبان این بخش ، امکان انتشار آنها نمیباشد ولی پیشنهادات وانتقادات دوستان را نصب العین قرار داده و بسیار خداراشاکریم که این بخش هم با مخاطبان زیادی مواجه شده است و همه خود را مسئولانه مخاطب مطالب منتشره میدانند.92) سید علی عدنانی 
شاعر، ادیب، عالم، متفکر واستاد دانشگاه 
شاگرد محضر آیات عظام سیستانی، شهرستانی و خویی، نوه سید عدنان غریفی مرجع تقلید 
او در بیست و هفتم آبان ماه 1385 در بیمارستان مهر تهران درگذشت. او در تشیع جنازه ای کم نظیر با شرکت دهها هزار نفر در خرمشهر به خاک سپرده شد. 93) مجید قنادی 
متولد 1333، مجری وکارگردان برنامه کودک و نوجوان 
شروع کار با (فتیله ها) 
دیگر کارها  از مدرسه تا مدرسه.، خونه به خونه، جمعه به جمعه 
مجری برتر از نگاه مخاطبان در شبکه جام جم 94) عبدالله کعبی 
متولد1332 در خرمشهر 
نماینده دوره پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی در حوزه آبادان 95) سید شریف حسینی 
متولد 1347 درخرمشهر 
نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه اهواز، مدیر کل حسابرسی و امور مجامع وزارت نفت 96) مصطفی مطورزاده 
نماینده دوره های پنجم، هفتم و هشتم مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی

 

97) عبدالله سامری 
متولد 1350،نماینده مردم خرمشهر دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی اسلامی 98) محمد رضا موالی زاده 
متولد 1339 در خرمشهر، دکترای طب 
نماینده دوره چهارم وپنجم مجلس شورای اسلامی در حوزه اهواز 
معاونت پیشین امور حقوقی و بین الملل وزارت تعاون و رفاه اجتماعی، مدیر کل پیشین امور سیاسی وزارت کشور، معاونت فرهنگی وزیر کار و امور اجتماعی 99) یونس محمدی 
متولد 1328، نماینده دوره های اول، دوم، سوم وچهارم مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی 
معاونت امور مجلس کمیته امداد امام خمینی، مشاور وزیر پست و تلگراف. عضو دبیر خانه مجمع تشخیص مصلحت نظام 100) مرتضی لطفی 
متولد 1334 در خرمشهر 
عضو شورای عالی نهاد های انقلابی در زمان نخست وزیر ،دبیر هیات سیاسی خانه کارگر ،مدیر مسئول روزنامه کار و کارگر ،عضو هیات مدیره هلدینگ فارس و خوزستان ،عضو اتاق اصناف ایران.هم اکنون مدیرعامل شستا (شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی کشور)

 

101) سید علی موسوی جرف 
متولد 1348 در خرمشهر 
دانشیار بیماری های گیاهی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز 
نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در حوزه آبادان .ایشان در سال 1389 به دانشگاه تربیت مدرس تهران منتقل شد .

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار