تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۱۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از آمادگی یک سرمایه‌گذار آلمانی برای احداث نیروگاه خورشیدی در شهرک‎های صنعتی خوزستان خبر داد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از آمادگی یک سرمایه‌گذار آلمانی برای احداث نیروگاه خورشیدی در شهرک‎های صنعتی خوزستان خبر داد. 
                                                          
اخلاق محمدیان اظهار کرد: مطالعات و بررسی‌های کارشناسی شده توسط سرمایه‌گذار آلمانی برای احداث نیروگاه خورشیدی و تبدیل انرژی‌های تجدیدپذیر در شهرک‌های صنعتی استان در حال انجام است و این سرمایه‌گذار آمادگی دارد تا نسبت به احداث نیروگاه خورشیدی در شهرک‎های صنعتی خوزستان اقدام کند. 
  
وی افزود: این سرمایه‌گذار در بخش تولید انرژی پاک و تجدیدپذیر یا همان توربین‌های بادی و خورشیدی فعالیت می‌کند و با توجه به این‌که شهرک‌های صنعتی استان از جمله مصرف کنندگان عمده برق با بار مصرفی بالا محسوب می‌شود ایجاد چنین نیروگاه‌هایی در این استان از توجیه اقتصادی و علمی قابل توجهی برخوردار است. 
  
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: امتیاز دیگری که سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی دارد عدم نیاز به اخذ استعلام از دستگاه‌های مختلف است زیرا این پروسه توسط شرکت شهرک‌های صنعتی استان پیش از واگذاری اراضی به متقاضیان طی کرده است و به این دلیل شهرک‌های صنعتی بهترین انتخاب مکانی برای تولید انرژی‌های پاک به شمار می‌روند. 
  
محمدیان عنوان کرد: در جلسه‌ای که با حضور این سرمایه‌گذار برگزار شد، از سوی آن‌ها اعلام آمادگی شد تا برای انجام مطالعات و بررسی‌های کارشناسی شده در خصوص پوشش خورشیدی سقف واحدهای صنعتی بخصوص واحدهای کارگاهی در یکی از شهرک‌های صنعتی واجد شرایط در استان اقدام کنند. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار