تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۲۹۸۳
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش کار سختی برابر تراکتورسازی تبریز دارد.
تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فردا (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: داربی دوم در انتظار ما است. اولین آن مقابل فولاد بود. خودتان میدانید فولاد رقیب سنتی است. تراکتور تیمی است که همیشه بازی های مشکلی مقابلش داشتیم که البته سپاهان هم جزو همین رقبا است و داربی اصلی هم که مقابل استقلال است.

او افزود: وحید امیری به تمرینات بازگشته و همه بازیکنان سلامت هستند. تراکتورسازی بازیکنان خوب جدیدی جذب کرده و اینکه نوری و ابراهیمی روی نیمکت هستند نشان دهنده قدرت این تیم است. تراکتورسازی مقابل پرسپولیس متفاوت بازی می‌کند.
سرمربی پرسپولیس درباره رفتن خوردبین و آمدن پیروانی گفت: ما در سه سال اخیر همکاری خوبی با خوردبین داشتیم. او از ابتدای تاسیس پرسپولیس در این تیم بوده و در همه شرایط خوب و بد در پرسپولیس بوده است. متاسفانه از لحاظ جسمانی مشکل دارد اما همچنان در باشگاه جایگاه خاص خودش را دارد و می‌توان از دانش و تجربه او به باشگاه کمک کند. او نزدیک ترین همکار مدیرعامل خواهد بود و تصمیم گرشاسبی عالی بود که خوردبین را همچنان حفظ کنیم. من رضایت کامل از پیروانی دارم. متاسفانه او زودتر به باشگاه ما نیامد. او اولین فرد عملیاتی از لحاظ کارهای ورزشی است. ما فردی را گرفتیم که از اسطوره های ایران است. من فکر میکنم گرشاسبی فرد بهتری از پیروانی نمی‌توانست برای کارهای عملیاتی باشگاه پیدا کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا از پیروانی در مسائل فنی کمک میگیرد تصریح کرد: ما در روز چندین ساعت با هم هستیم و طبیعی است که راجع به موارد مختلف صحبت کنیم. خدا کند که تفکرات متنوعی داشته باشیم. چون آن زمان این صحبت ها جواب می‌دهد.

سرمربی پرسپولیس درباره تغییر تاکتیک این تیم که انتقاداتی را به دنبال داشت، بیان کرد: وقتی ما با یک هافبک دفاعی بازی میکردیم می‌گفتند چرا با دو بازیکن بازی نمی‌کنید. الان هم که با دو هافبک دفاعی بازی می‌کنیم می‌گویند چرا با یک هافبک بازی نمی‌کنید. ما فقط یک بازی باختیم که آن هم با یک هافبک دفاعی بازی کردیم. مقابل صنعت نفت 150 موقعیت داشتیم که گل نشد. مقابل فولاد هم به تساوی رسیدیم اما فولادی که سوم بود و در خانه بازی می‌کرد. آنها موقعیتی نداشتند. ما بسته به بازی تاکتیکمان را انتخاب می‌کنیم و به هر دو روش تمرین کردیم که بازی کنیم. ما با همین سیستم نسبت به فصل گذشته بهتر نتیجه گرفتیم. اینکه بعضی اوقات افت و خیز داشته باشیم طبیعی است. همچنین انتظارات از پرسپولیس هر روز بیشتر می‌شود. همینطور رقبا مقابل پرسپولیس با انگیزه ظاهر می‌شوند. هیچ بازی مشابه بازی دیگر نیست.

برانکو درباره پیش بینی اش از بازی فردا گفت: هدف هر مربی بردن است. اما این مسئله را نمی‌توان تضمین کرد و در نهایت نتیجه گرایی است. قبلا هم گفتم که تراکتور خیلی تقویت شده و تیمشان تکمیل شده است.
او افزود: هواداران همیشه حق دارند. ما خوشحال نیستیم که بشار برای بازی کردن در تیم ملی می‌رود اما مهمترین اولویت برای هر بازیکن بازی در تیم ملی کشورش است. ما می‌توانستیم رسما اجازه ندهیم برود اما جای سوال است اگر نمی‌گذاشتیم چه شرایط روحی برای او ایجاد می‌شد. همچنین بازیکنان ما مهترین افتخار بازی کردن در تیم ملی کشورشان است. بشار در آینده یکی از بازیکنان فیکس ما خواهد بود. ما او را در یک ماه آینده نخواهیم داشت اما مسلمان و احمد زاده و نعمتی هستند. نمی‌توانیم خیلی در وضعیت تاثیر بگذاریم. اگر نمی‌گذاشتیم برود یک بازیکن ناراحت در اختیار داشتیم.
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: اینکه همیشه شاداب باشید خوب است. حریفان ما یک طور دیگر نگاه می‌کنند و مقابل ما جور دیگری ظاهر می‌شوند. باز هم تکرار می‌کنم که دلیل عدم رضایت من فقط حذف از جام حذفی است. ما در لیگ از هر لحاظ برتر بودیم اما همیشه خواسته ها و نگرانی ها است و هر روز بیشتر می‌شود. همه انتظار داشتند که 5 بر صفر فولاد را ببریم اما فولاد سوم جدول است ما در اهواز بازی می کردیم. سالهای قبل را در نظر بگیرید؛ پارسال هفته دوم فولاد یک امتیاز در تهران از ما گرفت. من دوست ندارم که حریفان ما را دست کم می گیرند. مورینیو 380 میلیون پوند هزینه کرد اما گفت برای قهرمانی کافی نیست. سیتی برای مدافعانش 200 میلیون پوند هزینه کرد اما مدافعان ما از لیگ یک آمدند و 380 تک تومن هزینه شان است. میخواهم بگویم که بازیکنان ما رایگان به تیممان آمدند و در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازی کردند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار