تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۶۴۷۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
فرمانده انتظامی خوزستان از استقرار گشت های ثابت و سیار پلیس در مناطق سیل زده استان و نیز شهرستان شادگان برای برقراری نظم و امنیت خبر داد.
سردار حیدر عباس زاده در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شهرستان شادگان،  اظهار کرد: نیروی انتظامی در کنار همه یگان ‌های امدادی و خدماتی نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج، ارتش و مردم، حضور فعال دارند که علاوه بر کمک رسانی به سیل زدگان در راستای وظایف ذاتی خود همانا تامین نظم و امنیت تلاش وافری انجام داده اند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی از ابتدای حادثه سیل در شهرستان شادگان با نیروی موجود و دو گروهان یگان ویژه کمکی از ناجا، تلاش های ویژه ای برای تامین نظم، امنیت و خدمت رسانی به مردم این شهر داشته اند که در این ارتباط رضایتمندی مردم خوب بوده است.

عباس زاده با بیان اینکه بر اثر سیل، چهار روستای این شهرستان عملاً تخلیه شده‌اند، بیان کرد: برای تامین نظم و امنیت این روستاها، علاوه بر استقرار نیروی پلیس، گشت های انتظامی نیز به صورت مستمر اقدام به گشت زنی می کنند.

وی بیان کرد: در هر نقطه از خوزستان که روستایی در حال تخلیه هستند و یا تخلیه شدند و همچنین اردوگاه های اسکان اضطراری سیل زدگان؛ از سوی نیروی انتظامی و نیز با تلاش همکاران، همکاری و همراهی خود مردم مراقبت و محافظت ویژه می شوند. به لطف خداوند متعال هیچ حادثه ای در حوزه امنیت عمومی در سطح خوزستان گزارش نشده است.

فرمانده انتظامی خوزستان خاطرنشان کرد: با درایت و تدبیر فرماندهی انتظامی شهرستان شادگان اوضاع تحت کنترل است و مشکل خاصی وجود ندارد؛ همچنین طبق نظرسنجی های صورت گرفته مردم از اقدامات فرماندهی شهرستان شادگان در بحث تامین امنیت و نیز ارائه خدمات و یاری به آنان، رضایتمندی خوبی دارند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار