شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
تاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۹۶۸۷۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
4 محور همچنان مسدودند؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه 4 محور استان همچنان مسدود هستند، گفت: بر اساس برآوردهای اولیه از خسارت های وارده به زیرساخت‌های جاده‌ای خوزستان، 850 میلیارد تومان خسارت برآورد شده است.
غلام عباس بهرامی‌نیا در خصوص آخرین وضعیت راه‌های استان اظهار کرد: در همه محورهایی که در آن‌ها آب فروکش کرده است، تردد در حال انجام است و فقط در برخی از محورها که آب فروکش نکرده است امکان تردد خودروها همچنان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه 4 محور استان همچنان مسدود هستند، افزود: در محور بستان به سمت چذابه، بستان به عبدالخان، محور شریعتی در شهرستان سوسنگرد و بخشی از محور خسرج در حوزه شهرستان حمیدیه و شوش که آب در آن‌ها فروکش نکرده است، امکان تردد وجود ندارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه در جریان سیل بیش از 35 محور در استان مسدود شد که شامل 270 مسیر روستایی و شهری است، گفت: بر اساس برآوردهای اولیه از خسارت‌های وارده به زیرساخت‌های جاده‌ای خوزستان، 850 میلیارد تومان خسارت برآورد شده است.

بهرامی نیا ادامه داد: این میزان خسارت برآورد شده مورد تأیید استانداری و مدیریت بحران استان قرار گرفته است اما برآورد دقیق زمانی امکان پذیر خواهد بود که آب در تمامی محورها فروکش کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان تأکید کرد: تأمین اعتبار جبران خسارت ناشی از سیل هیچ ارتباطی به بودجه سالانه ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان‌های استان ندارد و پس از تأمین اعتبار نهایی و ابلاغ آن، اقدامات اجرایی آغاز خواهد شد.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان