تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۳۷۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
افکار عمومی جامعه هنوز به خاطر دارد که احمدی‌نژاد به چه میزان قانون‌شکنی می‌کرد و با زیرپا گذاشتن قانون برعلیه دیگران اقدام می‌کرد.
سرویس سیاسی فردا: علی صوفی فعال سیاسی اصلاح طلب در بخشی از گفتگوی خود با آرمان گفت: بدون شک تابو شکنی‌ها از احمدی‌نژاد آغاز شد و وی بود که به اعتراضات علنی مشروعیت بخشید. احمدی‌نژاد در اظهارات خود خطاب به رئیس قوه قضائیه عنوان کرد که مسیر قانونی بستری برای تظلم خواهی مردم نیست و نمی‌توان از مسیر قانونی به اتهامات مطرح شده پاسخ داد.
 
افکار عمومی جامعه هنوز به خاطر دارد که احمدی‌نژاد به چه میزان قانون‌شکنی می‌کرد و با زیرپا گذاشتن قانون برعلیه دیگران اقدام می‌کرد. به همین دلیل نیز در شرایط کنونی این سوال برای افکار عمومی مطرح شده که چطور ممکن است فردی که در قانون‌شکنی شهره خاص و عام بود امروز به مدعی قانونمداری تبدیل شده است. با این وجود پیام اخیر احمدی‌نژاد مبنی بر به نتیجه نرسیدن مطالبات از طریق قانونی این پیام را به آشوبگران و اغتشاشگران داد که از طریق قانونی نمی‌توان به اصلاح امور دلخوش بود و بلکه باید رویکرد دیگری در پیش گرفت.
 
احمدی‌نژاد حتی حاضر نبود به صورت قانونی به اتهاماتی که دادگاه درباره وی مطرح کرده بود پاسخ بدهد و به‌رغم احضار به دادگاه حاضر نشد در دادگاه حضور پیدا کند. اقداماتی مانند «تحصن» و «بست نشینی» در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی از جمله اقداماتی بود که مرزهای قانونی را درنوردید و شرایط را برای بی‌قانونی دیگران مهیا کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار