تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۵۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
مدیرعامل کشت و صنعت حکیم فارابی در آیین افتتاح دبستان حکیم فارابی:
قدرتی: مدرسه حکیم فارابی یک هدیه کوچک برای دانش آموزان و نونهالان روستای خضیریات است و امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا خدمات بیشتری را به آینده سازان این کشور ارائه کنیم.
مدیرعامل کشت و صنعت حکیم فارابی اظهار کرد: مدرسه حکیم فارابی یک هدیه کوچک برای دانش آموزان و نونهالان روستای خضیریات است و امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا خدمات بیشتری را به آینده سازان این کشور ارائه کنیم.

محمود قدرتی در آیین افتتاح مدرسه سه کلاسه حکیم فارابی در شهرستان کارون گفت: بهره برداری از این مدرسه با روز احسان و نیکوکاری مقارن شده است. این امر را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این مدرسه به مکانی برای تربیت و پرورش بهترین افراد جامعه تبدیل شود و این افراد بتوانند در آینده مسئولیت های مهم مملکت را عهده دار شوند.

وی گفت: کشت و صنعت حکیم فارابی از بدو تاسیس و شروع بهره برداری همواره سعی داشته است در کنار عمل به وظیفه اصلی که تولید شکر است، مسئولیت های اجتماعی خویش را نیز به انجام برساند تا به فراخور توانمندی هایی که دارد بتواند در منطقه موثر واقع شود.

قدرتی خاطر نشان کرد: از جمله مسئولیت های اجتماعی که بر عهده کشت و صنعت ها گذاشته شده است می توان به مدرسه سازی اشاره کرد که ما در این راستا موفق شدیم طی دو سال اخیر در سه منطقه اقدام به مدرسه سازی کنیم که از آن جمله می توان به مشارکت مالی با شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی برای ساخت دبیرستان ۱۲ کلاسه شهرستان شادگان ، بازسازی کامل یک مدرسه ۶ کلاسه در روستای صلاحاویه در دهستان دارخوین که مورد بهره برداری قرار گرفته است و ساخت مدرسه حکیم فارابی در روستای خضیریات اشاره کرد.

وی با اظهار اینکه فرآیند ساخت این مدرسه ۶ ماه به طول انجامید، گفت: زمین این مدرسه ۸۸۰ متر است و شامل سه کلاس ، یک اتاق مدیریت است و محوطه سازی آن نیز انجام شده است. زمین این مدرسه نیز توسط خیر( حاج وحید باوی فر) در اختیار کشت و صنعت حکیم فارابی قرار داده شد.

مدیرعامل کشت و صنعت حکیم فارابی گفت: این مدرسه به تمامی امکانات آموزشی و بهداشتی مجهز است و امروز پس از افتتاح در اختیار آموزش و پرورش کارون ، مدیر مدرسه و دانش آموزان قرار می گیرد.

وی گفت: مدرسه حکیم فارابی یک هدیه کوچک برای دانش آموزان و نونهالان روستای خضیریات است و امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا خدمات بیشتری را به آینده سازان این کشور ارائه کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار