تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۱۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان گفت: در کنکور امسال 559 نفر در 13 رشته کارشناسی در دانشگاه پذیرفته شده‌اند که ثبت‌نام اینترنتی این پذیرفته‌شدگان از 26 شهریورماه آغاز می‌شود.
اسماعیل فاطمی‌بهبهانی اظهار کرد: در کنکور امسال برای پذیرش 510 دانشجو در مقطع کارشناسی اعلام آمادگی کرده بودیم که در نهایت پس از اعلام نتایج، 559 نفر در 13 رشته کارشناسی از سوی سازمان سنجش به ما معرفی شدند.

وی افزود: ثبت‌نام اینترنتی این پذیرفته‌شدگان از 26 تا 30 شهریورماه انجام می‌شود. ثبت‌نام حضوری نیز دوم تا چهارم مهرماه انجام می‌شود. همزمان با این تاریخ، برگزاری کلاس‌ها نیز آغاز خواهد شد. پذیرفته‌شدگان باید زمان مراجعه به دانشگاه مدارک مختلفی مانند مدارک هویتی، ریز نمرات دوره پیش دانشگاهی، گواهی پایان دوره دیپلم، فرم‌های خاص ثبت‌نام و... را در دست داشته باشند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان تصریح کرد: سال گذشته آمادگی پذیرش حدود 450 دانشجو را داشتیم اما در نهایت پس از اعلام نتایج، 350 نفر ثبت‌نام خود را انجام دادند. باید دید امسال از 559 نفر پذیرفته شده چند نفر ثبت‌نام خود را نهایی می‌کنند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار