تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۴۱۶۸
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
شوشان - عماد هلالی (رئیس شورای مشترک فعالان عرب):

اگر چه شورای مشترک فعالان عرب خوزستان بعنوان نهادی متشکل از تمامی اطیاف جامعه عرب است و قاعده مشروعیتی این شورای مشترک بر انتخابات مدنی آزاد از سراسر استان بنا شده است اما این شورا افق رسالتی خود را فراتر از نگاه قومی می‌داند زیرا با یقینی راسخ معتقد است بحث ظلم زدائی و مبارزه با تبعیض ومخالفت با نژاد پرستی امری کاملا انسانیست.

دکتر عماد هلالی- صنگوری اظهار کرد: متاسفم که بنا به ناخردی‌های برخی مسئولان، دفاع انسانی و وجدانی ما در شورای مشترک فعالان عرب بعضا، ناگزیر و ناچار رنگی از دفاع قومی به خود می‌گیرد.

- شورای مشترک فعالان عرب متشکل از سران و وابستگان و نمایندگان اطیاف و افکار مختلف جامعه است اما همگی در این عرصه بر دو نقطه مشترک، بنام رفع تبعیض و مبارزه با فساد ملحق و متفق هستیم. 

- شورای مشترک فعالان عرب هر چند فاقد هرگونه قدرت اجرائی ست اما به پشتوانه حمایتی و انتخاب طیف گسترده از مناطق سراسر استان حلقه اتصال و اتحاد خواسته و اراده مطالبه گران را تجلی ساخته که به نمایندگی دارد که عمده اعضای شورای مشترک فعالان عرب، پیشکسوتان و خوش نامانانی از نخبگان و فعالان عرصه‌های سیاسی و اجتماعی استان هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار