تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
امام جمعه اهواز گفت: سیل و جبران خسارت های ناشی از سیلاب تا زمان بازگشت آرامش به خانواده ها همچنان اولویت نخست خوزستان است.
حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد در نماز جمعه اهواز، در مصلای مهدیه این شهر، با تاکید بر بزرگداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، حمایت قاطع خود را از اقدام قوه قضائیه در برخورد با مجرمان اقتصادی اعلام کرد و خواستار تداوم برخورد بی ملاحظه و در چارچوب عدالت با سودجویان و «کاسبان تحریم» شد.

وی مسائل اقتصادی را اولویت نخست کشور در شرایط کنونی دانست و اظهار داشت: در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و مزدوران اقتصادی به کمک دشمنان دیگر برای خم کردن کمر مردم به میدان آمده اند.

موسوی فرد افزود: برخی موسسات مالی، اعتباری زندگی بسیاری از مردم را مختل کرده و فرصت طلبان زالو صفت، عرصه را تنگ کرده اند که نیاز است قوه قضائیه با آنها برخورد قاطع داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به برخوردهای اخیر قوه قضائیه با مجرمان اقتصادی، تاکید کرد: نیاز است قوه قضائیه برای دفاع از مردم در برابر سیل گرانی، تورم، احتکار، سودجویی و سیری ناپذیری برخی افراد، برخوردها را ادامه دهد، در ماه های اخیر مشاهده کردیم دادگاه های ویژه در استان ها تشکیل و تعداد زیادی از اخلال گران اقتصادی محاکمه شده اند، که این امر علاوه بر رضایت مردمی، می تواند از اقدام دیگر متخلفان نیز جلوگیری کند.

وی اضافه کرد: برای خشکاندن ریشه فساد اقتصادی لازم است که همه دستگاه ها اعم از دولت و مجلس، به کمک قوه قضائیه بیایند و همه در کنار هم قرار گیرند.

موسوی فرد در ادامه خواستار برجسته سازی اخبار برخورد با مجرمان اقتصادی توسط رسانه های داخلی شد و اظهار داشت: همه رسانه های داخلی و خارجی اخبار اختلاس را به صورت پررنگی پوشش می دهند، اما در زمان برخورد با مفسدان اقتصادی این اخبار آنطور که باید برجسته نمی شود، این مساله باعث می شود که در ذهن مردم اخبار اختلاس پررنگ تر باشد، که از رسانه های داخلی درخواست داریم برای تقویت انگیزه مبارزه با مجرمان اقتصادی و دلگرم کردن مردم این اخبار را در سطح وسیع تری انتشار دهند.

وی همچنین بر صرفه جویی در مصرف انرژی نیز تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه کلان شهر اهواز بعد از تهران بزرگ، در رتبه دوم مصرف انرژی است، توصیه می کنم که شهروندان الگوی مصرف را رعایت کنند.

ایرنا/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار