تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
سرپرست آبفار خوزستان با اشاره به زلزله مسجدسلیمان:
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان با اشاره به زلزله 5.7 ریشتری مسجدسلیمان گفت: میزان خسارات واردشده به تاسیسات آبرسانی روستایی قابل توجه است اما علیرغم این خسارات هیچ گونه قطعی آب در روستاها نداشتیم.
عادل حرباوی با اشاره به وقوع زلزله پیش آمده در شهرستان مسجدسلیمان اظهار کرد: خسارات وارده به تاسیسات آبرسانی روستایی شهرستان‌های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و گلگیر قابل توجه است اما هنوز جمع‌بندی در خصوص میزان خسارت‌های واردشده انجام نگرفته است.

وی افزود: در این زمینه با توجه به اینکه تاسیسات دچار خسارات و آسیب‌هایی شده‌اند اما آبرسانی به روستاها دچار اختلال نشد و هیچگونه قطعی آب در روستاها نداشتیم.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان با اشاره به پیش بینی‌های لازم برای جلوگیری از قطعی آب شرب روستاها تصریح کرد: بلافاصله پس از وقوع زلزله بیش از 10 هزار بطری آب معدنی در سطح روستاها در راستای پیشگیری از وقوع کم آبی توسط مجموعه آبفا روستایی خوزستان توزیع شد.

حرباوی خاطرنشان کرد: جلسات ستاد بحران شرکت آب و فاضلاب روستایی پس از وقوع زلزله در شهرستان‌های مسجدسلیمان و گلگیر برگزار می‌شود تا طی آن در خصوص رسیدگی و خدمت رسانی شبانه‌روزی به مردم تدابیر لازم اندیشیده شود.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار