اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۷۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شهادت سردار سلیمانی ما را به ادامه راهمان مصمم‌تر کرده و در این مسیر محکم تر و استوارتر گام بر می‌داریم.


شوشان: آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری جمعه شب در حاشیه مراسم گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: خبر شهادت سردار سلیمانی مصیبتی سنگین و داغی بزرگ بر دل ما گذاشته است و ملت ما از این بابت بسیار متالم است.

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: ما ملتی نیستیم که اگر مصیبتی در این سطح بر ما وارد شود بنشینیم و تنها گریه کنیم یا تاسف بخوریم در این راستا یقینا همانطور که خداوند تبارک و تعالی فرمود این نوع جنایات دشمن ما را به ادامه راهمان مصمم تر می کند.

وی بیان کرد:  انتقام بسیار سخت و شدیدی از آمریکا، اسرائیل، آل سعود و وهابی ها خواهیم گرفت و به آنها درسی می دهیم که عبرت آور و بسیار تلخ باشد.

آیت الله جزایری گفت: شهادت سردار سلیمانی اگرچه خبری تلخ برای همه بود اما بی شک مسلمانان جهان را بیدارتر می کند و راه این شهید همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: دشمنان اسلام طی چهل سال گذشته تمام امکانات خود را برای از بین بردن مسیر حرکت انقلاب اسلامی به کارگرفته اند اما رهبری و هدایت رهبر معظم انقلاب تمام این تهدیدها را خنثی کرده است. 

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار