تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۰۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های خوزستان:
رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های خوزستان گفت: در راستای مقابله با شیوع کروناویروس تعداد شعب بانکی فعال که پذیرای مشتریان به صورت حضوری خواهند بود، کاهش داده شده است.
رضا طاهری با اشاره به انجام اقدامات مراقبتی در بانک‌های خوزستان جهت پیشگیری از انتشار احتمالی کروناویروس اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام‌شده با استانداری خوزستان در راستای مقابله با کروناویروس، تعداد شعب بانکی فعال که پذیرای مشتریان حضوری خواهند بود، کاهش داده شده است.

وی افزود: از امروز، ۲۵ اسفندماه تعداد شعب بانکی که مردم می‌توانند به صورت حضوری به آن‌ها مراجعه کنند در سطح استان کاهش داده شده است تا بانک‌ها کمتر در معرض این ویروس خطرناک قرار بگیرند.

رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های خوزستان با بیان اینکه همه بانک‌ها باز هستند اما فقط در برخی از شعب ارائه خدمات به مردم به صورت حضوری خواهد بود، تصریح کرد: در هر منطقه تعدادی از شعب بانک‌ها به صورت منتخب به مردم به صورت حضوری خدمات ارائه خواهند کرد.

طاهری عنوان کرد: دیگر بانک‌ها برای پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز و سایر خدمات باز هستند اما مردم به صورت حضوری نمی‌توانند به این بانک‌ها مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه سیستم بانکی در همه شرایط خدمت‌رسان مردم است، خاطرنشان کرد: انتظار داریم تا مردم نیز در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا کمتر به صورت حضوری به بانک‌ها مراجعه کنند تا شاهد ریشه‌کن شدن این بیماری در سراسر کشور باشیم.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار