تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۲۶۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱
عزیز ساعدی سرپرست شهرداری خرمشهر از برگزاری آئین افتتاح پارک مالیات خرمشهر و آسفالت خیابانهای معین منطقه زمین شهری خرمشهر به مناسبت هفته دولت خبر داد.
عزیز ساعدی سرپرست شهرداری خرمشهر از برگزاری آئین افتتاح پارک مالیات خرمشهر و آسفالت خیابانهای معین منطقه زمین شهری خرمشهر به مناسبت هفته دولت خبر داد.

پارک مالیات در زمینی به طول بیش از 1 کیلومتر و عرض 32 متر مربع و مجموعاً در زمینی به متراژ36/000 متر مربع در حاشیه بلوار شهدای گمنام خرمشهردر تیر ماه سال 93 عملیات اجرایی آن آغاز و در اردیبهشت ماه سال جاری با اقدامات اجرایی نظیر لجن برداری ، خاکریزی ، خاکریزی زراعی ، زیر سازی پیاده رو و جدول ، جدول گذاری و کفپوش گذاری ، اجرای شبکه زهکش و آبیاری ، تسطیح نهایی ، کود پاشی ، شخم زنی ، بذر پاشی و آبیاری ، نصب 12 برج روشنایی ، مجموعه بازی کودکان ، وسایل ورزشی ، سرویس بهداشتی و احداث پارکینگ و با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد ریال در روز یکشنبه مورخ 94/6/8 در هفته دولت افتتاح و بهره برداری شد.

درادامه پروژه آسفالت خیابان های کوی معین منطقه زمین شهری 4 خیابان آن (( معین 27 و26 و 5 و 4 )) و 16 فرعی آن به طول 19/229 متر مربع و عرض 206 مترمربع مجموعاًً به متراژ 21/69 هزار مترمربع و با حجم عملیات آسفالت بیش از 22/000 تن و اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال عملیات اجرایی روکش آسفالت آن به اتمام رسید.

وی در مراسم افتتاحیه گزارشی از روند پیشرفت پروژه های مذکور ارائه و افزودند هر آنچه در توان داریم در راه خدمت به مردم مهربان خرمشهر ارائه خواهیم داد تا اجرای پروژه ها در خرمشهر تداوم داشته باشد ایشان افزودند  اجرای این پروژه ها پیشکشی است تقدیم حضور پر مهر مردم خرمشهر که ان شاالله مورد رضایت حق تعالی قرار گیرد.

ساعدی از اجرای فاز دوم پروژه پارک مالیات از مسیر پل منیخ به سمت میدان عشایر و با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال خبرداد. مراسم افتتاحیه این پروژه ها  در حضور فرماندار ویژه خرمشهر و مدیران شهری خرمشهر و اصحاب رسانه برگزار گردید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار