اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۶۳۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۱
 تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته شانزدهم لیگ برتر با گل دقایق پایانی مهدی شریفی از سد تیم استقلال خوزستان گذشت و به صدر جدول رفت.

به گزارش ایرنا در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر و از ساعت 15:30 عصر روز پنجشنبه‌ شاگردان سیروس پورموسوی در ورزشگاه غدیر اهواز میزبان تیم تراکتورسازی تبریز بودند که با نتیجه یک برصفر مغلوب شاگردان امیر قلعه نویی شدند.

تنها گل این دیدار را مهدی شریفی در دقیقه 86 به ثمر رساند و سه امتیاز این دیدار خارج از خانه را برای تراکتورسازی به ارمغان آورد. این نتیجه درحالی برای تیم تبریزی به دست آمد که بازیکنان تیم استقلال خوزستان بخصوص نانگ مهاجم این تیم از فرصت و موقعیت های بدست آمده به نحو مطلوب استفاده نکردند.

در نیمه دوم این مسابقه توپ بیشتر درمیانه میدان درجریان بود و دو تیم به تناوب موقعیت هایی برای گلزنی در اختیار داشتند که درنهایت تیم تراکتورسازی با گل مهدی شریفی در دقیقه 86 تیمش را پیش انداخت و برتری تیمش را رقم زد.

دیدار رفت دو تیم که در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار شد با نتیجه تساوی 2 بر 2 پایان یافته بود. تیم تراکتورسازی با کسب هر سه امتیاز این دیدار 33 امتیازی شده و صدر جدول را از پرسپولیس گرفت.

تیم استقلال خوزستان نیز با 18 امتیاز در رده 11 جدول رده بندی باقی ماند.

ترکیب تیم استقلال خوزستان:
وحید شیخ ویسی، محمد طیبی، دانیال ماهینی، عقیل کعبی، پیمان شیرزادی، سلمان بحرانی، فرشاد سالاروند، مهدی مؤمنی، حسن بیت سعید، آرش افشین و نانگ.

ترکیب تیم تراکتورسازی تبریز:

محمدرضا اخباری، هادی محمدی، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، سروش رفیعی، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، محمد نوری، ادینیو و فرزاد حاتمی.

احمد صالحی قضاوت این دیدار را برعهده داشت او با نشان دادن کارت زرد به هادی محمدی و خالد شفیعی بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی و پیمان شیرزادی و عقیل کعبی بازیکنان تیم استقلال خوزستان را به دلیل اعتراض به داوری و خطای عمد برروی بازیکن حریف جریمه کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار