تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۶۸۴۴۰
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: تعدادی از داوطلبان شوراهای شهر و روستا که در هیات اجرایی تایید شده بودند، در هیات نظارت ردصلاحیت شده اند.

نبی الله خون میرزایی پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اخباری که از آمار ردصلاحیت ها در فضای مجازی منتشر شده را تکذیب کرد و افزود: آمار داوطلبان ردصلاحیت شده شوراهای شهر و روستا هنوز جمع بندی نشده است. وی اضافه کرد: به محض جمع بندی آمار، درباره آن اطلاع رسانی می کنیم.

بر اساس این گزارش، در پی اتمام زمان بررسی صلاحیت داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا توسط هیات های نظارت، از ساعاتی پیش اخباری مبنی بر رد صلاحیت گسترده داوطلبان در اهواز در فضای مجازی منتشر شده است. برخی سایت ها تا 300 نفر ردصلاحیت را گمانه زنی کرده اند.

16 هزار و 913 نفر در خوزستان برای این دوره از انتخابات شوراهای شهر و روستا داوطلب شده اند، که چهار هزار و 55 نفر برای انتخابات شورای شهر و 12 هزار و 858 نفر نیز برای شورای روستاها ثبت نام کرده اند.

طبق گزارش فرمانداری اهواز، از مجموع 751 نفر ثبت نامی برای انتخابات شورای اسلامی شهر، 11نفر انصراف داده، 688 نفر تایید (معادل 93 درصد) و 52 نفر رد صلاحیت شدند. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار