تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۶۸۴۵۵
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
شوشان: پنجشنبه ۳۱ فروردین، آیت الله احمدی شاهرودی نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و  شریعتی استاندار محترم خوزستان در راستای حمایت از طرحهای تولیدی و اشتغالزای استان خوزستان، از شرکت جهان حفار _ اولین و تنها شرکت ایرانی ارائه دهنده خدمات زیست محیطی و نوین سیالات حفاری _ بازدید کردند.

 در این بازدید ابتدا از قسمتهای مختلف کارخانه بازدید به عمل آورده و سپس در جلسه ای مشترک با حضور مدیر عامل محترم شرکت جهان حفار، اعضای هیات مدیره و کارکنان گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه گردید .

در این جلسه دکتر فرجی مدیرعامل و سرمایه گذار شرکت جهان حفار ضمن ارائه گزارشی از روند آغاز فعالیت شرکت در شرایط سخت تحریمها با الگوی اقتصاد مقاومتی به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و با توجه به اشتغال زایی ، کسب عناوینی همچون واحد نمونه صنعتی و کارآفرین برتر را به اطلاع بازدیدکنندگان رسانده و خواستار حمایت جدی مسئولین از این اقدامات شد که در راستای اشتغال زایی افراد بومی استان فعالیت می کنند.

آیت الله شاهرودی که برای دومین بار از شرکت جهان حفار بازدید داشت، ضمن تبریک سال نو و توصیه به بهره مندی از فضائل ماه رجب، از پیشرفتهای چشمگیر این شرکت، ابراز خرسندی نموده و بر حمایت جدی مسئولان از فعالیت این شرکت تاکید کرد.

سپس دکتر شریعتی با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه گفت: بسیار خوشحالم که با توجه به اقدامات آسیب رسان به شرایط اقلیمی و محیط زیست، این شرکت در زمینه حفظ و صیانت از محیط زیست در صنعت نفت و مدیریت پسماند حفاری فعالیت مینماید. ایشان در ادامه فرمودند می بایست خود را به محیط زیست متعهد بدانیم و از الان تخریب گذشته را اصلاح و از آسیب های جدید در آینده جلوگیری بعمل آورد و خود را به محیط زیست متعهد بدانیم.

وی در ادامه با توجه به سرمایه گذاری، تولید، اشتغال افراد بومی و استفاده از تکنولوژی به روز شده در این شرکت اعلام حمایت همه جانبه نموده و ضمن آروزی موفقیت، قول مساعدت و همکاری در راستای حل موانع و مشکلات  تولید روز افزون و اشتغال زایی بیشتر توسط این شرکت را دادند.

در پایان این بازدید، استاندار پس از دیدن لوح های تقدیر ، گواهینامه ها و تندیسهای اهدا شده به این شرکت و تحسین مدیرعامل جوان این مجموعه، با حضور در میان پرسنل عملیاتی این شرکت بارقه ای از امید را با وعده رفع موانع اشتغال ، در دل این تلاشگران عرصه صنعت بوجود آورد.

شایان ذکر است شرکت جهار حفار با بهره مندی از کارشناسان جوان نخبه بومی تکنولوژی روز صنعت حفاری جهان را بومی سازی کرده و تجهیزات مدرن پسماند حفاری ازجمله فیلتر پرس،دیواترینگ،شیکر،بالانس سنترفیوژ و ..... را به تولید انبوه رسانده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار