تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۶۹۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
نوشتاری از دکتر روزبه کردونی / در حاشیه سفر دکتر روحانی به اهواز و سخنرانی در ورزشگاه تختی
در گرمای طاقت فرسای اهواز نه تنها کل محوطه چمن استادیوم تختی بلکه دو سوم سکوها نیز مملو از خوزستانی هایی بود...
 

شوشان / دکتر روزبه کردونی 

امروز استادیوم تختی اهواز روزی تاریخی را به خود دید. در گرمای طاقت فرسای اهواز نه تنها کل محوطه چمن استادیوم تختی بلکه دو سوم سکوها نیز مملو از خوزستانی هایی بود که آمده بودند بگویند دکتر روحانی " ما که هوا نداریم .. هنوز هواتو داریم" .

 امروز در استادیوم تختی اهواز همه را می دیدی . عرب ، بختیاری، شوشتری ، دزفولی ، بهبهانی، قشقایی، بندری. همه در کنار هم شعار می دادند چو ایران نباشد تن من مباد. در تفسیر حماسه امروز خوزستانی ها در حمایت از روحانی به تعبیر عادل فردوسی پور باید بگوییم " چه کردند این خوزستانی ها ".  

خاطرم هست سال 1378 یا 79 زمانی که عضو انجمن اسلامی دانشجویان بودم برای نشست سالیانه انجمن های اسلامی به تبریز رفته بودم. در آن ایام هنگام قدم زدن در بازار تبریز قصد خرید کتابی را از یک کتابفروش دوره گرد داشتم. آن کتابفروش جوان کتاب را رایگان به من داد و روی آن نوشت " خاتمی عامل نزدیکی ماست، او را پاس بداریم". 

امروز بعد از سالها یاد آن روز و آن جمله افتادم. شکوه حضور ده ها هزار نفری اقوام و طوایف مختلف خوزستانی در کنار هم موید این نکته است که امروز هم باید گفت "روحانی عامل نزدیکی ماست، او را پاس بداریم"


برچسب ها: روزبه کردونی
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار