تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۴۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
الهه دو ساله در فاضلاب غرق شد
دختر ۲ ساله شادگانی به علت نبود سیستم فاضلاب در شهر دارخوین طعم مرگ را چشید. این دختر ۲ ساله...


شوشان: دختر ۲ ساله شادگانی به علت نبود سیستم فاضلاب در شهر دارخوین طعم مرگ را چشید. این دختر ۲ ساله روز چهارشنبه ۱۸ مرداد در شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان مفقود که جسد وی در چاه توالت پیدا شد.

به گزارش شوشان ، پس از مرگ دلخراش الهه کودک دوساله شادگانی در چاه فاضلاب ٬ کانال تلگرامی ناصری نژاد نماینده شادگان یادداشتی منتشر کرد

در این یادداشت آمده است: متاسفانه با خبر شدم دختربچه ای دوساله به نام الهه در منطقه دارخوين شادگان از روز گذشته مفقود شده و در عین ناباوری امروز در چاه فاضلاب جنازه این کودک پیدا شده است.

ظاهرا  دختربچه معصوم در هنگام  بازی در چاه فاضلابی که درپوش هم نداشته افتاده و در فاضلاب غرق شده است. زبان از توصیف رنج و غم این اتفاق قاصر است. سالهاست از مشکلات بوجود آمده بخاطر عدم وجود شبکه فاضلاب فریاد زده ایم ولی متاسفانه کسی به این درد رسیدگی نکرده است. تا کی باید منتظر بمانیم؟ آیا بازهم باید منتظر خبر مرگ کودکان باشیم؟ چقدر بیماران کلیوی و عفونی بخاطر آب آلوده و شبکه فاضلاب فرسوده باید درد بکشند؟

مرگ این طفل معصوم یقینا ضایعه ای است که هیچ مرهمي بر آن نیست، با تمام وجود از خداوند متعال برای خانواده وی طلب صبر و توان تحمل این غم را میکنم و امیدوارم ما را در غم خود شریک بدانند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار