تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۶۸۹۶
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۵
در حاشیه جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد / عزت الله مهرآوران بازیگر و کارگردان تئاتر خوزستانی: تئاتر خوزستان زمانی از تئاترهای پیشرو بوده است / پیوند عواطف و دیدارها یک سرمایه است
تئاتر خوزستان زمانی از تئاترهای پیشرو بوده است و تئاترهایی در خوزستان اجرا می شد که هنوز در تهران به اجرا در نیامده بود.


شوشان: عزت الله مهرآوران  بازیگر و کارگردان تئاتر خوزستانی در حاشیه تجلیل از برخی نویسندگان و هنرمندان سرشناس خوزستانی در جشنواره فرهنگی هنری خوزستان در برج میلاد در گفتگو با شوشان اظهار کرد: پیوند عواطف و دیدارها یک سرمایه است و وقتی خوزستانی به خوزستانی معرفی می شود، این عواطف و احساسات به هم گره می خورد و غرور خوشایندی را موجب می شود و این جشنواره بی نظیر با فضای عالی خود توانست در این دو شب خوزستانی ها را به هم پیوند دهد.

این بازیگر تاتر همچنین درخصوص جایگاه تئاتر خوزستان در ایران گفت: تئاتر هر جا هست خودش را در میان علاقه مندان جا می کند. تئاتر خوزستان زمانی از تئاترهای پیشرو بوده است و تئاترهایی در خوزستان اجرا می شد که هنوز در تهران به اجرا در نیامده بود. 

وی ادامه داد: تئاتر یار خودش را پیدا می کند و خوزستان یکی از استان هایی است که یار شفیق تئاتر است. مهرآوران تاکید کرد: برای داشتن یک تئاتر قوی باید رمان و نمایشنامه خوب داشت تا بتوانیم سینما و تئاتر شایسته ای داشته باشیم.

به گزارش شوشان ، عزت‌الله مهرآوران  مسجد سلیمان بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون  است. وی دارای نشان درجه ۱ هنری از سوی وزارت علوم و وزارت ارشاد اسلامی (دکترای تئاتر)، دریافت صلاحیت هنری از اداره تئاتر در سال ۱۳۵۴ با ارزش کارشناس تئاتر در خوزستان است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار