تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۹۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
شوشان خرمشهر : پایگاه خبری شوشان خرمشهر جهت معرفی و جمع آوری بانک اطلاعاتی از نام آوران خرمشهر اقدام به انتشار اطلاعاتی از این عزیزان میکند . این اطلاعات که به همت جمشید خباری از شهروندان و فعالین اجتماعی_آموزشی خرمشهر و همکاری شوشان خرمشهر گردآوری و منتشر میشوند نیازمند همکاری شما برای تکمیل و توسعه هستند . لذا شوشان خرمشهر آمادگی خود را برای دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی درباره این افراد اعلام میدارد . نام آوران خرمشهری در کلیه ی عرصه ها را بما معرفی کنید منتظر قسمتهای بعدی باشید .


توضیحاتی پیرامون تنویر افکار مخاطبان 

پایگاه خبری شوشان خرمشهر مدتی ست در پی پرکردن خلا شناخت و معرفی نخبگان و نام آوران خرمشهری اقدام به جمع آوری و نشر اطلاعات این عزیزان نموده است . 

اطلاعات و نام اغلب این افراد توسط آقای جمشید خباری از فعالین اجتماعی و اموزشی خرمشهر و از منابع مختلف تهیه و ویرایش میشوند که ضمن تلاش در استفاده از منابع موثق ممکن است گاهی تعدادی از این منابع ناقص یا قدیمی باشند و یا گاها شائبه ی جهت دار بودن آنها در ذهن برخی از مخاطبین متبادر شود .

شوشان خرمشهر ضمن ابراز خوشحالی از تعداد زیاد مخاطبان و پیگیران این لیست ، نقدهای تمام دلسوزان را بجان خریده و در جهت کسب رضایت علاقمندان و انتشار اخبار موثق تر و کامل تر تلاش خواهد کرد .فلذا از تمام مطلعان و آگاهان صمیمانه تقاضا مند است درصورت دراختیار داشتن هرگونه اطلاعات تکمیلی پیرامون افراد ذکر شده باماتماس بگیرند. 

شوشان خرمشهر ضمن رعایت صراحت خبری به تمام مخاطبان و پیام دهندگان این تعهد را میدهد که بدور از هرگونه جهت گیری های قومی ، حزبی ، سیاسی و منفعت طلبانه ، صرفا درجهت معرفی جامعه ی موفق خرمشهری،گام برداشته و اگر تعدادی از افراد که فاقد چهره ی مقبول یا رزومه ی موفق هستند،در این لیست وارد شده اند کاملا غیر عمد وبدور از هر گونه غرض ورزی بوده و تلاش میشود در اینده چهره هایی موجه و قابل قبول را معرفی کرده و بخش های قبلی را در صورت لزوم ویرایش و اصلاح کند  .
متاسفانه  بعلت کثرت پیامهای دوستان و مخاطبان این بخش ، امکان انتشار آنها نمیباشد ولی پیشنهادات وانتقادات دوستان را نصب العین قرار داده و بسیار خداراشاکریم که این بخش هم با مخاطبان زیادی مواجه شده است و همه خود را مسئولانه مخاطب مطالب منتشره میدانند.132) عبدالوهاب شاخوره 
سریعترین مرد دهه های سی و چهل ایران 
او برای اولین بار صد متر را زیر یازده ثانیه دوید و بیست و هفت سال این رکورد پابرجا ماند .او را امپراطور دو میدانی ایران لقب دادند .او در سن 62 سالگی درگذشت .
133) عبدالرزاق خادم پیر 
متولد 1334 ،ملی پوش فوتبال ایران در دهه پنجاه 
عضو تیم رستاخیز خرمشهر در جام تخت جمشید 
134) کریم باوی 
متولد 1343 ،مهاجم تیم ملی در بازیهای آسیایی 1986 و جام جهانی 1988 ،از بهترین سر زنهای تاریخ فوتبال ایران 
135) علی موسوی 
فوتبالیست ،از مهمترین سال های فوتبالی وی حضور در سطح یک فوتبال اروپا و بازی در بایرلوکوزن می باشد .وی سابقه قهرمانی با تیم فوتبال ایران در مسابقات آسیایی 1998 بانکوک را دارد .
136) هوشنگ مرادی 
،نخستین رکورد دار گلزنی فوتبال ایران در دهه چهل
مرد فوتبال ایران در سال 1347 
137)مجید بشکار 
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 1978 
عضو تیم رستاخیز خرمشهر 
138) سجاد طوری 
متولد 1361 ،داور لیگ برتر ایران 
139) سید محمد علوی 
متولد 1360 ،او 56 بار پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بر تن کرد .
140) جلال کاملی مفرد 
متولد 1360 
افتخارات :
قهرمانی در مسابقات فوتبال غرب آسیا بهمراه تیم ملی فوتبال ایران 2004 
قهرمانی در بازیهای آسیایی 2002 بهمراه تیم ملی فوتبال امید ایران 
141) شهرنوش پارسی پور 
متولد 1324 ،داستان نويس و مترجم 
او در تهران از مادری تهرانی و پدری شیرازی که قاضی دادگستری بود متولد شد و دوران دبستان و دبیرستان خود را در خرمشهر گذراند و سپس در اداره آب و برق خرمشهر شاغل شد (1355 )
او از سوی هجدهمین کنفرانس پژوهش های زنان امریکا به عنوان زن سال برگزیده شد 
آثار :
سگ و زمستان بلند ،طوبی و معنی شب ،عقل آبی ،ماجرای ساده و کوچک درخت روح ،بر بال باد نشستن ،زنان بدون مردان ،آداب صرف چای در حضور گرگ 
142) عیسی صلبوخی 
ساکن جزیره مینو ،بازنشسته اداره آموزش و پرورش ،کارشناس زبان و ادبیات عرب ،نویسنده و مترجم 
آثار :
مجموعه حکایات ،انا و قلمی ،قصص محلیه
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار