اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۰۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲
شوشان خرمشهر: خبرگزاری مهر: محمد فرازمند، مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به عبور ٢ میلیون و ٣٠٠ هزار نفر از مرزهای کشور، گفت: این عبور و مرورها از مرزهای مهران، چذابه و شلمچه بوده است که ما در این سه مرز ١۵ باب جایگاه سوخت رسانی سیار علاوه بر تامین جایگاه های ثابت در این شهرها، قرار دادیم.

وی ادامه داد: اتوبوس ها در این دوران موظف بودند که زوار امام حسین (ع) را از فاصله ۵ تا ۶ کیلومتری سه مرز نام برده سوار کرده و تا پایانه مرزی برسانند. به این ترتیب ما جایگاه های خود را در این پایانه ها قرار دادیم.

این مقام مسوول با اعلام اینکه میزان مصرف نفت گاز اتوبوس ها در مرز مهران در دوران اربعین که برهه ای حدود ١٠ روز قبل از اربعین را در بر می گیرد، حدود یک میلیون و ١٠۶ هزار لیتر بوده است، افزود: میزان مصرف این فرآورده در بخش برون مرزی، مرز مهران حدود ۴۵٠ هزار لیتر بود. این در حالی است که در همین ایام در شهر آبادان، ٣۴۴ هزار لیتر و در چذابه ١٩٢ هزار لیتر نفت گاز به مصرف رسید.

فرازمند همچنین با اشاره به مصرف ٧٩ هزار لیتر بنزین در ایام اربعین در مرز شلمچه تصریح کرد: در مرز چذابه، ٧٣ هزار لیتر و در مرز مهران نیز ٣٣ هزار لیتر بنزین به مصرف رسید.

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به تامین سوخت موکب های درون مرزی و برون مرزی ایرانی در ایام اربعین، اظهار داشت: اعداد یاد شده همگی مربوط به میزان مصرف سوخت در ١۵ جایگاه سیار است، در حالیکه طی ایام اربعین حسینی میزان مصرف بنزین و نفت گاز جایگاه های ثابت سوخت شهرهای مرزی رشد قابل توجهی را تجربه کرد که به دلیل نامعلوم بودن سهم زوار در آن نمی توان آمار دقیقی از میزان مصرف آن ارائه داد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار